info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

کلینیک کاشت ابرو

کلینیک کاشت ابرو

بهترین کلینیک پوست در تهران  در کدام منطقه واقع شده است ؟  چه معیار هایی برای انتخاب بهترین کلینیک زیبایی وجود دارد ؟ آیا شما هم  برای افزایش زیبایی و جوانسازی پوست خود نیاز به  یک کلینیک زیبایی دارید ؟  مسلما انتخاب یک مرکز ایده ال  برای استفاده از خدمات زیبایی و جوانسازی پوست بسیار تاثیر گذار است. اما  چگونه می توان  یک کلینیک زیبایی خوب و عاری از هر گونه ایراد را پیدا کرد .  برای یافتن پاسخ این سوالات با ما همراه باشید .

از انجا که امروزه کلینیک های زیبایی متعددی در تهران  تاسیس شده است، انتخاب را کمی مشکل می کند و نیاز است افراد با دقت بالاتری  کلینیک زیبایی خود را انتخاب کنند .

نمونه  کار های کاشت ابرو  کلینیک عرفان نیایش

انتخاب کلینیک زیبایی

متاسفانه برخی از افراد این گونه تصور دارند که کلینیک زیبایی که انتخاب می کنند در محدوده محل زندگی خود باشد، اما این  تصوری اشتباه است،  مسافت طولانی نمی تواند یک معیار برای  انتخاب شناخته شود . کلینیک زیبایی عرفان نیایش در محدوده غرب تهران  و  نیایش  واقع شده است ، مراجعین به این کلینیک  از محدوده های متعددی  مراجعه می کنند ، حتی مراجعه کنند ه از خارج از کشور هم دارند،  در گالری فیلم  رضایت این افراد از خدمات کلینیک زیبایی نمایش داده شده است .

برای دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

استفاده  از کادری متخصص

استفاده از پرسنل مجرب و  پزشکان متخصص در زمینه ارائه خدمات زیبایی نیز امری مهم است، در کلینیک پوست در غرب تهران  تمام خدمات توسط افراد متخصص و  حرفه ای در زمینه مربوطه ارائه می شود . افراد متخصص می توانند  در نتیجه کار بسیار تاثیر داشته باشند .

استفاده از دستگاه های پیشرفته

اموزه پیشرفت های بیشماری در زمینه زیبایی زنان و  خدمات پوست و مو  شده است ،  ابزار ها و تجهیزات نوین می توانند نقش بسیار موثری در روند کار و نتیجه آن داشته باشند . در کلینیک زیبایی عرفان نیایش در محدوده جنت آباد سعی بر این شده است که تمام خدمات با استفاده از دستگاه های پیشرفته ارائه شود .

عوارض کاشت ابرو و مژه

کاشت ابرو هم همانند سایر روش های جراحی دارای عوارض خاص خود می باشد البته در سال های اخیر به دلیل استفاده از تکنیک های به روز در کاشت ابرو میزان عوارض نیز کاهش یافته است به طوری که فرد پس از آن دیگر نیازی به بستری شدن در بیمارستان را ندارد به همین دلیل افراد نسبت به گذشته بیشتر تمایل مراجعه به کلینیک کاشت ابرو دارند. در واقع با مراجعه به یک کلینیک معتبر کاشت ابرو، انجام آزمایشات قبل از آن می توانن میزان عوارض را به حداقل برسانند. در تکنیک های قدیمی معمولا میزان . شدت عوارض بسیار بیشتر بوده و شامل موارد زیر می شد:

  • عفونت در ناحیه
  • احساس خارش
  • تورم در پیشانی و دور چشم
  • التهاب و سرخ شدن پوست
  • نیاز به استراحت پس از کاشت ابرو
  • بخیه زدن در ناحیه کاشت

خوشبختانه در حال حاضر با استفاده از تکنیک های نوین کاشت ابرو مانند SUT میزان بروز این عوارض بسیار کاهش یافته است.

دکتر خوب برای کاشت ابرو

همانطور که گفتیم برای کاهش عوارض پس از کاشت ابرو نیاز است تا این جراحی در کلینیک های حرفه ای کاشت ابرو انجام گیرد. در حال حاضر کلینیک کاشت ابروی عرفان نیایش با دارا بودن کادری متخصص توانسته رضایت بالای مراجعه کنندگان خود را به دست آورد.

هزینه کاشت ابرو چقدر است

بسیاری از افراد سوالاتی در رابطه با هزینه کاشت ابرو می پرسند و این موضوع برای آنها حائز اهمیت است. لازم است بدانید هرچند توجه به این مساله مهم است اما مهمترین مساله، اطمینان نسبت به تخصص و مهارت تیم جراحی کلینیک کاشت ابرو می باشد که باید مدنظر قرار دهید. همچنین شما عزیزان جهت اطلاع از هزینه های کاشت ابرو در کلینیک زیبایی عرفان نیایش و دریافت مشاوره می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

ویژگی های کلینیک پوست و زیبایی عرفان نیایش

کلینیک زیبایی  از دو بخش خصوصی و بیمارستانی تشکیل شده است  که  تمام  خدمات مربوط به زیبایی  و جراحی را همراه با تیم های  مجربی از گروه متخصصین  پوست و مو  که در این زمینه از تجربه بسیار بالایی برخوردار هستند را ارائه می دهد .  خدماتی که در این مرکز ارائه می شود،

شامل لیزر موهای زائد

کاشت ابرو

کاشت مو و کاشت ریش

خدمات مربوط به جوانسازی و زیبایی پوست همچون  جوانسازی با لیزر ۴D

کاهش سایز و چربی سوزی در  افراد

برطرف کردن شلی و افتادگی پوست

همچنین ارائه خدمات مربوط به زیبایی زنان

و بسیاری موارد دیگر .

فیلم کاشت ابرو

نحوه کاشت ابرو

کاشت مو طبیعی برای فرد از انتقال موهای پشت سر به ناحیه ابرو در صورت است که باید توسط تیم پزشکی صورت بگیرد و تحت نظارت پزشک باشد. در این روش از یک نوار باریک پوست سر در ناحیه پشت سر استفاده می شود و موها به صورت تکی در ناحیه ابرو کاشته می شود. این روش نیاز به بیهوشی ندارد و فقط از بی حسی موضعی استفاده می شود و نیازی به تراشیدن ابروهای فرد نیست.

جهت کاشت موها در ناحیه مختلف ابرو باید رعایت شود، در ناحیه تاج به سمت بالا، در ناحیه تنه به سمت بغل و در ناحیه دم به سمت پایین باشد. کاشت ابرو برای پرپشت کردن ابرو یا تغییر فرم آن یا زیباتر کردن آن نیست. همیشه ابرویی که کاشته شده نسبت به ابروی طبیعی فرد نرمال، کیفیت پایین تری دارد.

خلاصه مطلب

در اخر می توان گفت  انتخاب آگاهانه یک کلینیک حرفه ای می تواند در نتیجه کار بسیار تاثیر گذار باشد ، پس بهتر است قبل از انتخاب خود  دقت کافی را داشته باشید  تا بتوانیم  زیبایی و جوانی را به پوست  خود بازگردانید و از تمام خدمات کلینیک زیبایی استفاده کنید، شما می توانید  جهت کسب اطلاعات و دریافت مشاوره  با کلینیک زیبایی عرفان نیایش در جنت آباد با شماره    ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس بگیرید .

با تشکر مدیریت سایت  کلینیک زیبایی عرفان نیایش

پاسخ

یک × 3 =

Call Now Button