info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

کلینیک بی اختیاری ادرار

کلینیک بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار یکی از مشکلاتی است که بیشتر بانوان با ورود به سن میانسالی تجربه می کنند، اما آیا راهی وجود  دارد تا بتوان برای همیشه  از شر آن خلاص شد ؟  بهترین روش درمان بی اختیاری ادرار چیست ؟  بهترین کلینیک برای درمان بی اختیاری ادرار در غرب تهران کدام است ؟ما در ادامه به  بررسی بهترین روش درمان بی اختیاری ادرار  می پردازیم . در کلینیک زیبایی ما در نیایش تمام خدمات  برای زیبایی و درمانی زنان با بالاترین کیفیت ارائه می شود . توصیه می کنیم اگر شما هم دچار بی اختیاری ادرار هستید حتما ادامه مطلب را مطالعه کنید .

درمان بی اختیاری ادرار در صورتی که نادیده گرفته شود، به مرور زمان می تواند سبب کاهش اعتماد به نفس و گوشه گیر شدن  فرد شود ، پس اگر شما هم  دچار این عارضه هستید بهتر است هر چه سریعتر به دنبال راهکار درمان مناسب با آن باشید .

درمان بی اختیاری ادرار

درمان بی اختیاری ادرار

انواع بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار انواع متخلفی دارد  که بنا بر نوع آن درمان مناسب  برای آن انتخاب می شود . بی اختیاری استرسی یکی از انواع شایع  بی اختیاری ادرار است،  در بی اختیاری استرسی بیمار با انجام حرکاتی مانند خندیدن ، عطسه کردن ، بلند کردن وسایل و یا حتی بلند  شدن از جا،  چند قطره از ادرار از او نشت پیدا می کند .

این نوع بی اختیاری بیشتر در بانوان و البته بانوان ورزشکار شیوع بسیار زیادی دارد ،  که به دلیل ضعف عضلات ناحیه کف لگن و عدم آگاهی  بیمار از نحوه منقبض کردن آن  می باشد .  خوشبختانه امروزه با کمک راهکار های نوین خصوصا در حوزه زنان می توانیم  بی اختیاری ادرار را تنها در چند جلسه درمان کنیم .

برای دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

مزیت های درمان بی اختیاری ادرار با لیزر

این روش کاملا بدون درد است  و هیچ گونه جای برش و یا بخیه  باقی نمی نماند .

فرد می تواند از نتایج  درمان با لیزر  بلافاصله بعد از اولین جلسه لذت ببرد .

دوره نقاهت برای فرد بسیار کوتاه است .

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر یک روش بسیار راحت است که  نتایج آن وابسته به مراقبت ها توسط فرد نیست .

فرد می تواند بعد از لیزر کار های روزانه خود را انجام دهد .

در کلینیک زیبایی عرفان نیایش برای  بهتر شدن نتایج لازم است تا قبل ازاستفاده از روش درمانی لیزر برای بی اختیاری ادرار یک سری آزمایشاتی که توسط متخصص  تجویز می گردد انجام شود.

نتیجه گیری

در  بهترین کلینیک زیبایی در تهران با کمک لیزر بی اختیاری ادرار تنها در چند جلسه درمان می شود .  اگر شما هم  از بی اختیاری ادرار رنج می برید حتما با شماره  ۴۹۷۹۶۲۶۴  تماس بگیرید .

لیزر  با ترمیم و نوسازی بافت واژن  ، از ریزش ادرار هنگام عطسه  و یا سرفه کردن جلوگیری می کند . لیزر  منجر به تنگ شدن موکوز واژن می گردد  که همین امر  سبب تقویت عضلات  لگنی و مثانه می شود .

در کلینیک ما ابتدا  نوع بی اختیاری ادرار و شدت آن توسط متخصصین مورد ارزیابی قرار می گیرد و متناسب با نوع آن روش درمانی  انتخاب می شود .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کلینیک زیبایی عرفان نیایش درغرب تهران مراجعه کنید.

با تشکر مدیریت بیمارستان عرفان نیایش

پاسخ

9 − 8 =

Call Now Button