info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی

به طور حتم تمام افرادی که تصمیم به کاشت ابرو دارند به دنبال یک کلینیک زیبایی ، که کاشت ابرو را به صورت طبیعی انجام دهند می باشد ، اما چگونه می توان یک کاشت ابرو طبیعی داشته باشیم ؟بهترین کلینیک کاشت ابرو طبیعی در تهران کجاست ؟ آیا کاشت ابرو عوارضی هم دارد ؟در کلینیک زیبایی عرفان نیایش خدمات کاشت ابرو به صورت حرفه ای و کاملا طبیعی انجام می شود ، اگر شما هم پاسخ این سوالات را نمی دانید و به دنبال راهی برای افزایش زیبایی چهره خود هستید حتما ادامه مطلب را مطالعه کنید .

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی

کاشت ابرو طبیعی

بیشتر خانم ها حجم زیادی از ابرو های خود را به دلایلی همچون استفاده از رنگ مو، استفاده مداوم از موچین و یا زدن تاتو و موارد دیگر از دست می دهند ، این امر می تواند در زیبایی چهره و البته اعتماد به نفس آن ها تاثیر گذار باشد . امروزه روش های بسیار زیادی وجود دارد تا خانم ها و حتی آقایون بتوانند این حجم مو از دست رفته ابرو های خود را جبران کنند .البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که تنها با کاشت ابرو طبیعی و موهای قابل رشد است که می توانید زیبایی را به چهره خود بازگردانید .

کاشت ابرو طبیعی

دستگاه های کاشت ابرو

تا به امروز برای کاشت ابرو و کاشت مو ابزار ها و دستگا های مختلفی استفاده شده است .  اما در کلینیک ما در جنت آباد سعی بر این شده است که با کمک بهترین و مجهز ترین ترین دستگاه ها  بیشترین میزان رضایت مشتریان را بعد از کاشت ابرو داشته باشیم . شما می توانید با مشاهده ویدئو های  ما از رضایت مشتریان بعد از کاشت ابرو مطلع شوید .

مراحل کاشت ابرو طبیعی

اولین مرحله برای کاشت ابرو ایجاد یک طرح متناسب با چهره فرد است که ممکن است بر طبق سلیقه فرد  و یا پزشک متخصص در این زمینه طراحی شود . سپس لازم است تا تمام نواحی ابرو را به سه قسمت اصلی از جمله تاج ابرو ، بدنه ابرو و دم ابرو تقسیم کنیم . برای کاشت نواحی بدنه ابرو لازم است تا از تاج ابرو به  انتهای ابرو زاویه خواباندن تارهای مو به طور متوسط کم شود به این معنی که  موها با زاویه ای صفر درجه به صورت مماس در پوست این ناحیه کاشته شوند . در این صورت است که می توان یک کاشت ابرو به صورت طبیعی ایجاد کنید به طوری که کمتر کسی متوجه کاشت در این ناحیه شود .

برای دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

شرایط لازم برای کاشت ابرو

این سوالی است که خیلی از افراد هنگام مراجعه به کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارند که ، آیا به کاشت ابرو نیاز دارند یا خیر؟ در پاسخ باید گفت بهترین کاندید برای کاشت ابرو افرادی هستند که بیشتر از یک سال است که موهای ابرو های آن ها ریخته  و دیگر رشد نکرده است .

افرادی که بعد از انجام تاتو دیگر مویی در ابرو های آن ها رشد نکرده است .

افرادی که به طور طبیعی ابرو های کم پشتی دارند می توانند برای حجیم کردن ابرو های خود کاشت ابرو را انجام دهند .

افرادی که به دلیل سوانحی همچون سوختگی حجمی از ابرو های خود را از دست می دهند .

این افراد می توانند برای جبران حجم از دست رفته ابرو های خود کاشت مو را انتخاب کنند . در کلینیک زیبایی عرفان نیایش کاشت ابرو به صورت کاملا طبیعی انجام می شود.

با تشکر مدیریت سایت  کلینیک زیبایی عرفان نیایش

پاسخ

پنج + سه =