info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

کاشت ابرو آقایان

کاشت ابرو در آقایان

بعد از پیوند موی طبیعی در محدوده سر، محبوب ترین ناحیه برای پیوند مو ، ابرو می باشد که یک سوم ممتقاضیان پیوند ابرو را آقایان تشکیل می دهند. کاشت ابرو در آسیای شرقی، کره و ژاپن طرفداران زیادی دارد.

دلایل کاشت ابرو

ابروها به دلایل مختلفی دچار آسیب می شوند که می توان ازجمله آن را آسیب های فیزیکی، هیپوتیروئیدی، آلوپسی آره آتا ، و کم پشتی ژنتیکی اشاره کرد. به جز موارد ذکر شده پیوند موی ابرو می تواند تنها جنبه زیبایی داشته باشد و بدون دلایل پزشکی انجام گیرد.

کاشت ابرو آقایان

کاشت ابرو آقایان

اجزای ابرو

ابرو ها از سه قسمت تشکیل شده است.

  • سر یا تاج که پنج تا ده میلی متر اول آن است و معمولا یک پنجم داخلی ابرو می باشد.
  • تنه، شامل بیست و پنج تا سی میلی متر بعدی ابرو است و قسمت وسط ابرو را تشکیل می دهد.
  • دُم، ده میلی متر انتهایی آن است که یک سوم خارجی ابرو می باشد و قسمت کم تراکم ابرو محسوب می شود.

روند کاشت ابرو

در بدن انسان، موهایی که از نظر جنس نزدیک به ابرو باشد وجود ندارد و مشابه ترین مو به ابرو نزدیک گوش ها هستند. برای کاشت ابرو ، موها به روش FUT و یا FIT برداشته می شوند.  حدود سیصد تا ششصد گرافت برای کاشت ابرو مورد نیاز است.

در کاشت ابرو از پیوند های یک تار مویی استفاده می شود و بعضا در مناطق مرکزی جهت پرپشت تر شدن ابرو از گرافت های دو تار مویی استفاده می شود.

در این فرایند باید از زاویه خوابیده برای کاشت گرافت ها استفاده کرد تا حالت طبیعی ایجاد گردد البته این نکته وجود دارد که هیچ گاه ابرو کاشته شده دقیقا مانند ابرو طبیعی نمی شود.

برای دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

حالت های کاشت ابرو

در عمده موارد آقایان طرح مورد نظر خود را مشخص می کنند و دقیقا می دانند که چه طرحی از ابرو را می خواهند و قبل از انجام، آن طرح را می کشند.

معمولا متقاضیان می خواهند ابرو ها به بالا کشیده شده یا حلال ایجاد شود و فاصله بین ابرو ها تغییر کند.

مراقبت های بعد از کاشت برای آقایان

برای انجام عمل پیوند باید در یک هفته اول هنگام شستشو صورت، احتیاط نمود تا ابرو های کاشته شده بیرون نیاید. و از دست کشیدن روی ابرو های تازه کاشت شده، اکیدا خودداری کنند.

روند بهبودی ابرو های کاشت شده چگونه است؟

بعد از انجام پیوند ابرو تشکیل پوسته ها در چهار یا پنج روز اول طبیعی است و همینطور ممکن است در محوطه کاشت مو قرمزی تا چند روز ادامه یابد . تورم در چشم ها بعد از کاشت ابرو در روزهای اول  وجود دارد . ابرو های کاشته شده از روز دهم و پانزدهم دچار ریزش شده و سپس، از ماه سوم شروع به رشد می نمایند و در ماه نهم نتیجه نهایی حاصل می شود و ابرو ها به حالت و فرم مد نظر در می آیند.

ابرو های کاشته شده پس از درآمدن ، مانند موهای سر رشد می کنند، در نتیجه رسیدگی و برداشتن اضافه های مو مانند ابرو های طبیعی انجام می گیرد.

با تشکر مدیریت سایت  کلینیک زیبایی عرفان نیایش

پاسخ

یازده − شش =

Call Now Button