info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

پروفایلو چیست؟

پروفایلو چیست؟

پروفایلو (Profilo) یک روش درمانی نوین و بدون جراحی، برای رفع خطوط صورت و چین و چروک است، همچنین باعث بهبود بافت پوست و آبرسانی می شود. این درمان برای بیمارانی انجام می شود که علائم قابل توجهی از پیری پوست دارند. برای اینکه پروفایلو موثر واقع شود، شما باید سه دوره درمانی را انجام دهید.

اگر زیر ۴۵ سال و دارای خاصیت ارتجاعی پوست خوبی باشید، دو درمان پروفایلو  ممکن است کفایت کند. با افزایش سن، پوست ما کلاژن و الاستین کمتری تولید می کند. کلاژن و الاستین بلوک های ساختاری هستند که پوست سالم را جوان نشان می دهند. پروفایلو از فن آوری های پیشرفته ثبت شده برای کمک به بازسازی پوست استفاده می کند. این ماده از اسید هیالورونیک ساخته شده است.

تزریق-پروفایلو

تزریق-پروفایلو

اسید هیالورونیک چیست و چرا مفید است؟

اسید هیالورونیک یک ماده ژل طبیعی است که در پوست ما وجود دارد و مانند اسفنج عمل می کند. این ماده رطوبت را در خود نگه می دارد و باعث می شود پوست ما صاف باشد. متأسفانه ، هرچه سن ما بیشتر می شود بدن تولید این ماده حیاتی را کند می کند. این مساله منجر به از بین رفتن استحکام، پایداری و قدرت پوست می شود

پروفایلو چگونه کار می کند؟ 

پروفایلو از یک روش درمانی پوستی استفاده می کند و از فن آوری های ثبت شده و مهندسی شده برای اصلاح پوست استفاده می کند. این ماده به طور موثری تولید کلاژن طبیعی و الاستین را تحریک می کند تا پوست شما از درون احیا شود. با گذشت ۱۰ دقیقه، این درمان اسید هیالورونیک را با تحریک ۴ نوع مختلف کلاژن و الاستین آغاز می کند و همین تحریک است که باعث بهبود چشمگیر کیفیت بافت می شود.

پروفایلو به جای حجیم کردن مانند سایر پرکننده های پوستی، به دلیل گسترش پذیری زیاد قادر به ایجاد حجم در بافت مورد نیاز است. این ویژگی پروفایلو باعث می شود بدون داشتن ظاهری مصنوعی، به عنوان یک درمان ایده آل برای بهبود خاصیت ارتجاعی و سفت کردن نواحی مانند گردن، اطراف دهان و دست ها استفاده شود.

کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارای کادر درمانی حاذق و به روزترین دستگاه ها و متخصصین ماهر در رابطه با تناسب اندام، جوانسازی پوست، فیشال صورت و سایر سایر خدمات می باشد. برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

آیا من یک کاندید خوب برای پروفایلو هستم؟

بعد از رسیدن به ۳۰ سالگی، مقدار قابل توجهی كلاژن، الاستین و اسید هیالورونیك را از دست می دهیم و در این سن است كه شروع به بررسی درمان های پیشگیرانه می كنیم.

این سن  معمولا زمانی است که بسیاری از افراد اولین تزریق ضد چروک خود را به عنوان اولین خطوط شروع به ظهور می کنند انجام می دهند. اگر احساس می کنید زیبایی بافت صورت شما به طرز چشمگیری کاهش یافته است و ممکن است سن شما پیرتر به نظر برسد، اما هنوز برای تزریق پرکننده های پوستی آماده نباشید، ممکن است پروفایلو  بهترین درمان برای شما باشد. همچنین اگر شما بیش از ۶۰ سال دارید، لازم است که درمان شما با دقت مدیریت شود. به عنوان مثال، در صورت وجود فرورفتگی های عمیق یا از دست رفتن خاصیت ارتجاعی پوست، ممکن است درمان های ترکیبی که شاملپروفایلو  هستند مناسب تر باشند. به همین دلیل مشاوره با کلینیک پوست عرفان نیایش قبل از درمان بسیار مهم است.

سایر مقالات مفید:

تزریق ژل

تزریق بوتاکس

قیمت تزریق پروفایلو

برای بسیاری از افراد قیمت تزریق پروفایلو از اهمیت بالایی برخوردار است و همچنین به فاکتورهای متعددی مانند تعداد جلسات درمانی و مهارت متخصص بستگی دارد. جهات کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

20 − 6 =

Call Now Button