info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

پاک کردن تاتو با لیزر

پاک کردن تاتو با لیزر

معمولا افرادی به سراغ پاک کردن تاتو با لیزر می‌روند که بعد از مدتی از انجام این کار پشیمان می‌شوند و یا کار تاتوی آنها به درستی انجام نشده است. آیا لیزر روش موثری برای از بین بردن تاتو هست یا نه؟ آیا این روش، روش آسانی است و هر کسی می‌تواند از آن استفاده کند؟ اما چه راه‌کارها و مراقبت‌هایی لازم است تا فرد بتواند این احساس پشیمانی را پشت سر بگذارد و با شرایط جدید کنار بیاید در ادامه با این روش آشنا شوید تا اگر روزی تصمیم به پاک کردن تاتوی خود گرفتید، با چشم بازتری به سراغ این عمل بروید.

چگونگی عملکرد لیزر در پاک کردن تاتو

لیزر با ساطع کردن اشعه به رنگدانه‌های تاتو باعث متلاشی شدن و در نهایت از بین رفتن رنگدانه‌های تاتو می‌شود. در این فرآیند مانند لیزر مو، رنگ‌هایی که تیره‌تر از بقیه هستند بیشتر در معرض تهاجم لیزر قرار گرفته و زودتر از بین می‌روند و طی جلسات کمتری می‌توان آنها را از بین برد. این ذرات متلاشی شده به مرور توسط بدن جذب می‌شوند.

پاک-کردن-تاتو-با-لیزر

پاک-کردن-تاتو-با-لیزر

انواع دستگاه‌های لیزر

دستگاه‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارند که می‌توانید با جدیدترین و پیشرفته‌ترین آنها تاتوی خود را از بین ببرید. کلینیک پوست عرفان نیایش نیز یکی از مکان‌هایی که می‌توانید پاک کردن تاتوی خود را در آن انجام دهید. در این مرکز از دستگاه‌هایی مانند کیوسوییچ ( Q-switch)، دستگاه هلیوس (III Hellious)، که از موثرترین دستگاه‌ها برای انجام این کار هستند استفاده می‌شود. دستگاه کیو سوییچ معمولا برای تاتوهایی که با رنگ‌های مشکی و رنگ‌های تیره زده شدند به کار می‌رود، همچنین لازم است که بدانید تاتوهایی که چند رنگ هستند و یا رنگ‌های روشن‌تری دارند و یا از رنگ متالیک در آنها استفاده شده است، نیاز به مدت و جلسات بیشتری برای پاک شدن دارند.

مراقبت‌های لازم حین پاک کردن تاتو با لیزر

مراقبت‌هایی لازم است تا فردی که از لیزر برای پاک کردن تاتوی خود استفاده می‌کند انجام دهد تا این عمل به خوبی و بی‌خطر انجام شود. از جمله این مراقبت‌ها می‌توان به عدم استفاده از قرص راکوتان، برنزه نکردن، عدم استفاده از داروهای مخصوص بیماری‌های روانی و عدم حساسیت به فلزات اشاره کرد.

کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارای کادر درمانی حاذق و به روزترین دستگاه ها در رابطه با پاک کردن تاتو، تناسب اندام، جوانسازی واژن و سایر ارائه سایر خدمات می باشد. برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

مراقبت‌های مورد نیاز بعد از پاک کردن تاتو با لیزر

ممکن است بعد از انجام این عمل پوست دچار خارش و پوسته پوسته شدن شود که این امر طبیعی است، این پوسته‌ها نباید دستکاری و برداشته شوند و فرد باید اجازه داده تا این پوست‌ها به طور طبیعی بریزند و محل مورد نظر ترمیم شود. در معرض آفتاب قرار نگرفتن نیز نکته مهمی است که باید افراد رعایت کنند و در صورت مواجه شدن با آن از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنند. از نوشیدن الکل و همچنین استعمال دخانیات نیز باید پرهیز کرد. جدی گرفتن این نکات می‌تواند تا حدود زیادی روند بهبود پوست بعد از پاک کردن تاتو را سرعت ببخشد. باید این نکته را نیز در نظر گرفت که استفاده از لیزر راه مناسبی برای از بین بردن تاتو است اما در حقیقت تاتوها به طور کامل از بین نمی‌روند و به مرور زمان، فقط به مقدار زیادی محو می‌شوند، پس قبل از انجام این کار همه جوانب لازم را بسنجید تا نتیجه بهتری بگیرید.

پاسخ

6 − 4 =

Call Now Button