info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

هزینه عمل پروتز سینه

هزینه عمل پروتز سینه

عمل پروتز سینه به چه صورت است؟

امروزه با استفاده از عمل جراحی پروتز سینه که یک عمل زیبایی ایمن است، می توانید به جذابیت ظاهری خود بیافزایید. پروسه ی این عمل جراحی یک تا دو ساعت تحت بیهوشی عمومی انجام می گیرد و بهتر است فرد متقاضی قبل از اقدام به این عمل با پزشک متخصص خود در مورد روش های بزرگ کردن سینه، اندازه و نوع پروتز مشورت کند.
انتخاب نوع پروتز متناسب با پهنای سینه و بافت آن صورت می گیرد. برخی افراد که به علت بیماری ناچار به عمل پروتز سینه می شوند، شاید در ابتدا حس خوبی به آن نداشته باشند و فکر می کنند که شکل طبیعی بدنشان از بین خواهد رفت، ولی پس از مدتی احساس بهتری در مورد این عمل می کنند. برای قرار دادن پروتز پزشک سینه را در سه محل متفاوت از جمله زیر بغل، اطراف نوک سینه و چین زیر سینه برش می دهد. پس از برش وارد شده پروتز از طریق بالا یا پایین دیواره قفسه سینه وارد بدن می شود. پروتز وارد شده در بدن در جای خود ثابت نگه داشته می شود و پزشک پس از قرار گرفتن پروتزها در جای مناسب برش ها را بخیه می کند.

پروتز-سینه

پروتز-سینه

انواع پروتز از لحاظ برجستگی

پروتزها براساس میزان برجستگی متفاوتند و شامل: پروتز ها با برجستکی کم. پروتز ها با برجستگی زیاد و پروتزها با برجستگی خیلی زیاد هستند.

انواع پروتز سینه از لحاظ شکل ظاهری

پروتز سینه از لحاظ شکل ظاهری به دو دسته تقسم می شود:
• پروتز سینه گرد: این نوع پروتز برای افرادی که به دنبال سینه های برجسته تر هستند، توصیه می شود. از مزایای این نوع پروتز می توان به جراحی اصلاحی در مواقع پارگی پروتز، چرخش پروتز و غیره اشاره کرد.
• پروتز سینه اشکی: برای افرادی که می خواهند سینه های طبیعی تری داشته باشند، مناسب است. این نوع عمل جراحی پروتز سینه برای خانم هایی که دارای بافت سینه خیلی کم، سینه های تخت و بی شکل هستند می تواند انتخاب خوب و مناسب باشد.

انواع پروتز سینه از لحاظ جنس

پروتزها از نظر جنس و مواد تشکیل دهنده به انواع مختلف از جمله پروتز سینه آب نمکی، پروتز سینه سیلیکونی و پروتز سینه ثابت یا Gummy Bear تقسیم می شوند.

کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارای کادر درمانی حاذق و به روزترین دستگاه ها در رابطه با تناسب اندام، پیکرتراشی و سایر ارائه سایر خدمات می باشد. برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

هزینه عمل پروتز سینه چقدر است؟

هزینه عمل پروتز سینه با توجه به مرکز انجام این عمل و تجربه پزشک متخصص متفاوت است. هزینه این عمل بسته به نوع بیهوشی، موقعیت جغرافیایی کلینیک، تخصص و مهارت جراح مورد نظر شما متغییر خواهد بود. علاوه بر این موارد هزینه پروتز سینه متاثر از سایز پروتز، جنس و برند پروتز، هزینه های جانبی، داروها، ویزیت ها و مراقبت های بعد از جراحی متفاوت است.
هزینه عمل پروتز سینه را بدون معاینه بیمار نمی توان تعیین کرد. پس از معاینه دقیق وضعیت سینه بیمار می توان برای او هزینه را مشخص کرد. مزایا و فواید این عمل جراحی نسبت به هزینه آن بسیار مقرون به صرفه می باشد و موجب بالا رفتن اعتماد به نفس فرد متقاضی می شود.

سایر خدمات کلینیک عرفان نیایش :

کاشت ابرو

لیزر موهای زائد

لیفت با نخ

پاسخ

2 + 17 =

Call Now Button