info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

بعد از تزریق بوتاکس چه مراقبت هایی لازم است ؟ آیا خوابیدن  بعد از تزریق بوتاکس  عوارضی دارد ؟ چه مدت بعد از تزریق بوتاکس  می توان آرایش کرد ؟ بهترین مرکز برای تزریق بوتاکس در تهران کجاست ؟  همانطور که می دانید برای داشتن یک نتیجه ایده آل بعد از انجام هر نوع تزریق زیبایی، باید مراقبت هایی را لحاظ کرد ،  در  ادامه ما در رابطه با  تزریق بوتاکس و مراقبت های بعد از آن  نکاتی را  بیان می کنیم .

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

مراقبت های قبل از تزریق بوتاکس

از انجا که بوتاکس یک نوع تزریق است  پس ممکن است ناحیه تزریق شده دچار کبودی شود ، خصوصا  در نواحی  چین های اطراف چشم ، زیرا پوست ناحیه چشم بسیار لطیف است  و ممکن است عروق این ناحیه در اثر تماس با سوزن  دچار پارگی شوند و  بیمار دچار کبودی شود  در نتیجه شما باید سعی کنید،از مصرف دارو ها و موادی که سبب می شود سطح پلاکت های را پایین بیاورد ، خون را رقیق کند و  در نتیجه احتمال کبودی  را  افزایش دهد ، خود داری کنید .

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

بعد از تزریق بوتاکس معمولا ۴ الی ۶ ساعت به هیچ وجه  به حالت خوابیده نشوید ، پس خوابیدن تا ۶ ساعت بعد از تزریق بوتاکس ممنوع است حتی اگر  بوتاکس را در ساعت ۱۱ شب زده باشید .

برای چک کردن موبایل، بافتی و یا حتی نوشتن  سر خود را به پایین خم نکنید .

تا ۲۴ ساعت بعد از تزریق  بوتاکس از انجام حمام داغ خود داری کنید . اما شستشو با آب سرد به صورت ملایم  موردی ایجاد نمی کند .

از ماساژ دادن ناحیه تزریق خودداری کنید ، هیچ فشاری نباید بر ناحیه  تزریق اعمال شود .از انجا که  مواد بوتاکس  بسیار تمایل دارد که به سمت پایین نشت کند در نتیجه ممکن است بر سایر عضلات اثر گذار شود و عضله را بی حرکت کند . این امر خصوصا در نواحی پیشانی و خطوط دور چشم  صادق است زیرا عدم مراقبت های مناسب می تواند سبب افتادگی پلک شود .

استفاده از کمپرس سرد بعد از تزریق بوتاکس  برای کاهش درد و  کبودی بعد از تزریق نیز مفید است .

ورزش صورت انجام دهید، این کار به  جذب مواد  کمک می کند و احتمال  پایین امدن  آن به مراتب کمتر می شود .

راه های ارتباطی کلینیک پوست خوب در تهران:

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام

خلاصه مطلب

در آخر به عنوان خلاصه ای از مطالب می توان بیان کرد،  برای داشتن یک نتیجه ایده آل از تزریق بوتاکس لازم است تا مراقبت هایی را در نظر داشته باشید .   در کلینیک زیبایی عرفان نیایش  قبل از تزریق بوتاکس توصیه ها و نکات  لازم  برای  داشتن نتیجه بهتر  به  مشتریان ارائه می شود . شما می توانید برای  تعیین وقت و اطلاع از هزینه تزریق بوتاکس  با شماره  ۴۹۷۹۶۲۶۴  تماس بگیرید .

با تشکر مدیریت کلینیک زیبایی عرفان نیایش

پاسخ

نه + شش =

Call Now Button