info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

ماموپلاستی

ماموپلاستی

با بزرگ شدن  بیش از اندازه سینه ها ف حالتی افتاده پدا می کنند  که می تواند سبب ایجاد ظاهری نامناسب و هم  سبب وارد شدن  فشار بر مهره های گردن  و پشت کمر شود، همین دلایل می تواند  عامل این شود که  فرد به دنبال راهی برای کاهش سایز سینه های خود باشد ، ماموگرافی  یا کوچک کردن پستان ها در این موارد کمک کننده است .

برخلاف باور خیلی از افراد ،جراحی ماموپلاستی یک عمل  ساده و بی خطر است  و فرد در طی آن  درد شدید را احساس نمی کند .  در کلینیک ما  این عمل با استفاده از افراد متخصص ،در کلینیک زیبایی عرفان نیایش انجام می شود  و  فرد می تواند از نتایج آن لذت ببرد.

ماموپلاستی

ماموپلاستی

بهترین کاندیدا برای جراحی ماموپلاستی چه افرادی هستند ؟

بانوانی که سینه های  بسیار بزرگی دارند  و همین امر سبب ظاهر نامناسب اندام  آن ها و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس گردیده است .

بانوانی که سینه های قرینه ندارند .

بانوانی که سینه های آن ها  به حدی بزرگ است  که مانع انجام فعالیت های روزانه آن ها می شود .

بانوانی که  سنگینی  سینه های آن ها سبب بروز درد هایی در ناحیه کمر ، گردن و ستون فقرات شده است .

سن مناسب برای  عمل ماموپلاستی

باید گفت این جراحی محدودیت ندارد  و در هر سنی قابل انجام است  اما  لازم  است تا بعد از تکمیل روند رشد سینه ماموپلاستی انجام شود .   همچنین توصیه می گردد  که بانوانی که تصمیم به بارداری و شیر دهی دارند  بعد  از طی شدن  این مراحل کاندید برای ماموپلاستی شوند .

در  هر حال در کلینیک زیبایی ما در نیایش  قبل از اقدام به ماموپلاستی با فرد مشاوره صورت می گیرد .

شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت به مرکز کلینیک زیبایی عرفان نیایش در غرب تهران مراجعه کنید .راه های ارتباطی کلینیک عرفان نیایش :

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام

   بعد از عمل ماموپلاستی

فرد بعد  از ماموپلاستی بسیار احساس آرامش و راحتی دارد ، همچنین  ماموپلاستی  را می توان به صورت سرپایی برای فرد انجام دهیم .

هنگام مراجعه به کلینیک ما در نیایش بیشتر افرد این سوال را دارند که آیا  ماموپلاستی می تواند احتمال بروز سرطان را افزایش دهد یا خیر ؟ باید در پاسخ گفت  خیر  حتی می توان در طی ماموپلاستی  توده هایی که می توانند  زمینه ساز بروز  سرطان شوند را هم  در طی ماموپلاستی خارج کرد ، در نتیجه  این باوری غلط  است که  ماموپلاستی  خطر بروز سرطان سینه را افزایش می دهد .

جراحی ماموپلاستی در ۹۰ درصد افراد  همراه با میزان رضایت بالایی است  و فرد  باید حداقل  ۶ ماه بعد از این جراحی در  رابطه با نتیجه  آن قضاوت کند .

با تشکر مدیریت کلینیک زیبایی عرفان نیایش

پاسخ

چهار × چهار =

Call Now Button