info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک یکی از روش های لاغری و پرطرفدار می باشد . اما میزان موفقیت این روش چه میزان می باشد ؟ پیکر تراشی یکی از روش های متداول در چند سال اخیر می باشد . چربی هایی که در ران ، شکم ، پهلو و سایر نواحی بدن انباشته می شود به راحتی امکان فرار از آن ها نمی باشد . لیپوماتیک یکی از روش های مناسب برای رهایی از این چربی ها است .

لیپوماتیک

لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست ؟

این روش از روش های ساده است که با نتایج بسیار عالی منجر به لاغری شده است . در طی مراحل کار چند سوراخ کوچک در نواحی مورد نظر داده می شود و سپس دستگاهی به شکل اندوسکوپ داخل بدن قرار می گیرد و در عمق لایه چربی شده و با استفاده از امواج اولتراسونیکی چربی ها را خارج می کند .

نکته مهم در لیپوماتیک این است که در طی جراحی آسیبی به اعضای بدن وارد نمی شود . حرکت نمودن این دسنتگاه به طور اتوماتیک می باشد و در هنگام برخورد با رگ و ماهیچه  از حرت می ایستد .پروتز سینه را می توان با لیفت سینه انجام داد .

در این روش سرعت تخریب چربی بسیار بالا می باشد . در این روش از بی حسی موضعی استفاده می شود و یکی از مزایای آن این است که از بیهوشی استفاده نمی شود و بیمار تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد در نتیجه عوارضی که ممکن است به علت بیهوشی برای فرد ایجاد شود ، رخ نمی دهد  .

نتیجه لیپوماتیک

این جراحی در کلینیک عرفان و نیایش در محیطی کاملا مجهز و استریل انجام می شود . در روش لیپوماتیک زمان کمتری نیاز می باشد تا نتیجه مشاهده شود . ممکن است بعد از جراحی تا چند روز ورم وجود داشته باشد و نتیجه لیپوماتیک ظاهر می شود . استفاده از گن ۲ الی ۳ ماه بعد از تاثیر بسیاری در نتیجه آن دارد .

یکی از سوالات رایج مراجعه کنندگان در زمینه بازگشت چربی بغد از لیپوماتیک است . در صورتی که بعد از جراحی لیپوماتیک اگر تمام نکات و توصیه های پزشک خود را با نهایت دقت انجام دهید ، رژیم غذایی مناسب و پیاده روی در برنامه روزانه خود داشته باشید ، در نتیجه هیچ گونه بازگشتی نخواهید داشت .

هزینه لیپوماتیک

هزینه انجام لیپوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد . ابتدا باید میزان چربی ، ناحیه مورد نظر ( قسمت ران ، بازو ، شکم و پهلو و … ) توسط پزشک معالج مورد بررسی قرار بگیرد و سپس با توجه به درخواست بیمار ، هزینه کلینیک قیمت به مراجعه کننده اطلاع داده می شود .

کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش یکی از بهترین مراکز برای برای انجام لاغری موضعی با لیپوماتیک می باشد . جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

با تشکر مدیریت بیمارستان عرفان نیایش

پاسخ

یازده − 9 =

Call Now Button