info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ صورت یک روش خلاقانه و یک متد امن است که افتادگی صورت را بدون جراحی کاهش می دهد . لیفت با نخ توسط نخ هایی انجام می شود که کاملا  قابل جذب بوده به وسیله قلاب ها و فرم هایی که حمایت کننده بوده و صورت و بافت های بدن را کاملا در حالت امن و ثابتی نگه می دارند . این نخ ها کاملا جایگزین کار جراحی نمی شوند اما جایگزین خوبی برای افرادی است که افتادگی کمی دارند یا افتادگی آن ها زیاد است اما نمی خواهند به خاطر آن تحت عمل جراحی قرار گیرند.

لیفت صورت با نخ چقدر طول می کشد و چه تاثیری دارد؟

لیفت با نخ تحت بی حسی موضعی انجام میگیرد حدود ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول می کشد. تجزیه زیستی و جذب کامل نخ ها حدودا ۶ ماه طول می کشد . هر چند در این مدت زمان بدن یک سطح از کلاژن و فیبرهای ارتجاعی به دور نخ ها  ایجاد می کند و برای این بازخورد زمانی حدود ۱۲ تا ۱۶ ماه لازم است .

نخ ها در کدام قسمت ها از صورت می توانند استفاده شوند ؟

عملا در تمام قسمتها  ! در صورت  برای چروک های پیشانی و ابروها عمل لیفت صورت می گیرد . البته این عمل برای کسانی به کار برده می شود که نمی خواهند از بوتاکس استفاده کنند . همچنین در قسمت چشم ها برای خطوط پنجه کلاغی و چروک های ریز زیر چشم استفاده می شود . چشمگیرترین آن ها در قسمت گونه ها است و همچنین خطوط فک  و زیر چانه که کاربردی بوده و به خوبی چروک ها را از بین می برد .

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

عوارض جانبی احتمالی لیفت صورت با نخ

بلافاصله بعد از انجام عمل ممکن است تا حدودی تحریک در نقاط انتهایی نخ ها ایجاد شود چرا که صورت منطقه  به خصوصی است که عروق زیادی دارد

همچنین کمی کبودی ممکن است اتفاق بیافتد که در طی چندین روز برطرف می شود . در این مواقع به سرعت کیسه های یخ استفاده می شوند و روزهای بعد از کرم استفاده می شود .

آیا  لیفت با نخ می تواند به همراه روش های کلاسیک تزریقی برای درمان روی صورت ترکیب شود ؟

لیفت با نخ می تواند با سایر روش های کلاسیک تزریقی صورت مانند بوتاکس ، هالورونیاک اسید برای چروک ها و همچنین PRP به صورت ترکیبی استفاده شود و به صورت مکمل هم عمل کنند .این بدین معنا است که لیفت با نخ یک راه حل کاربردی برای افتادگی در ناحیه فک است که از درمان های تزریقی نتیجه کاملی نگرفته است .

نخ های مورد استفاده در لیفت صورت با نخ

نخ سیلوئت و نخ PDO و نخ خاردار از نخ های رایج مورد استفاده می باشند که در این بین PDO  کاملا قابل جذب بوده و روشی امن است

نخ سیلوئت با حداقل تهاجم بوده و متقاضیان با پوست با قوام بیشتر کاندیدای خوبی برای استفاده از آن هستند اما در این روش امکان دارد بیمار مخروط های سفت کننده را در محل آن حس کنند که البته کاملا قابل جذب است .

نخ خاردار بیشتر برای ازبین بردن خطوط اخم و خنده به کار برده می شود و استفاده از آن در لیفت صورت درد و ناراحتی کمی ایجاد می کند .

شما می توانید برای مشاوره و تعیین وقت به مرکز کلینیک زیبایی عرفان نیایش  مراجعه کنید .راه های ارتباطی کلینیک عرفان نیایش :

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام

 

هزینه های لیفت صورت با نخ

هزینه های لیفت صورت با نخ به نوع نخ مورد استفاده و پهنای ناحیه ای که لیفت می شود بستگی دارد .در این بین نخ خاردار بیشترین قیمت را دارا می باشد .

همچنین هزینه ها شامل دستمزد کار گذاشتن نخ ها نیز می شود .

مراقبت های بعد از لیفت صورت با نخ

  • تا حد امکان نباید به صورت فشار آورد .
  • بهتر است تا سه روزاز کرم های آرایشی استفاده نشود.
  • از مصرف نوشیدنی های داغ پرهیز کند.

نتایج حاصل از لیفت صورت با نخ چقدر باقی خواهد ماند ؟

این موضوع بستگی به نوع نخ ها و نوع انجام کار و همچنین تعداد نخ ها دارد اما می تواند تا ۵ سال نیز دوام داشته ابشد.

پاسخ

دو × 4 =

Call Now Button