info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

هزینه لیزر موهای زائد زیر بغل چقدر است ؟ آیا لیزر زیر بغل خطر ناک است ؟ بهترین مرکز برای لیزر موهای زائد  کدام است ؟ فاصله جلسات لیزر زیر بغل چقدر باید باشد ؟ آیا انجام لیزر زیر بغل در دوران شیر دهی خطرناک است ؟ آیا شما هم تصمیم به لیزر موهای بدن خود دارید  و  پاسخ این سوالات را نمی دانید ؟ در ادامه این مطلب  به بررسی پاسخ این سوالات می پردازیم، توصیه می کنیم اگر شما هم کاندید برای لیزر موهای زائد زیر بغل و یا کل اندام خود هستید ادامه مطلب را مطالعه کنید .

لیزر چیست ؟

لیزر یک نوع نور تک رنگ و البته  تک طول موج است  که تنها در عمق ۵ میلی متری پوست نفوذ می کند . در لیزر موهای زائد  نور لیزر در تمام رنگدانه های ملانینی  که در موها وجود دارند جذب میشود  و در نتیجه  سبب تخریب  سلول های سازنده مو  می گردند ،  موهایی که به نسبت  ضخیم  تر و کلفت تر هستند  ملانین بیشتری دارند  و راحت تر از بین میروند .

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد در دوران شیر دهی

از آنجا که دوران بارداری  از جمله  دوران بسیار مهم  است  در نتیجه لازم است تا  تمام نکات امنیتی در آن لحاظ گردد .  خیلی از بانوان هنگام مراجعه به کلینیک زیبایی  این سوال را دارند که آیا می توانند در دوران شیر دهی  لیزر موهای زائد در ناحیه زیر بغل را انجام دهند یا خیر  ؟   اشعه لیزر بر خلاف سایر  اشعه ها  همچون ایکس  و یا امواج رادیویی  قابلیت نفوذ در تمام بافت های بدن را ندارد  و  شاید تنها بتواند تا لایه دوم پوست نفوذ پیدا کند، در نتیجه امر می توان گفت  اشعه ای که در طی لیزر موهای بدن استفاده می شود به هیچ وجه  به بافت های زیرین  و یا غدد لنفاوی نواحی مختلف بدن نمی رسد و می توان  در دوران شیر دهی  هم انجام گردد .

راه های ارتباطی کلینیک پوست خوب در تهران:

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام

آیا لیزر زیر بغل خطرناک است ؟

پیرو مطالبی که در بالا ذکر شد  باید  گفت از آنجا که قدرت نفوذ لیزر تعریف شده است  پس هیچگونه عوارض و یا خطری برای سلامتی ایجاد نمی کند .  تنها ممکن است  به دلیل انتخاب ناآگاهانه فرد   و انجام لیزر در مراکز نامعتبر فرد  دچار سوختگی ، درد و یا سوزش شود، که این امر بسیار نادر است . در مرکز زیبایی ما در جنت آباد تمام خدمات  زیبایی از جمه لیزر موهای زائد توسط افراد متخصص و با استفاده از بهترین دستگاه ها  که احتمال بروز هر گونه عوارض را از بین می برند ، لیزر موهای زائد انجام می گردد .

خلاصه مطلب

می توان به عنوان خلاصه ای از مطلب بیان کنیم ، این یک باوری اشتباه است که  لیزر موهای زائد  خطرناک است و می تواند عامل ایجاد سرطان گردد .  اشعه لیزر  قدرت نفوذ تعریف شده ای دارد  که  هیچ گونه آسیبی  به بافت های بدن و غدد لنفاوی وارد نکند . در صورتی که  کلینیکی  که برای لیزر موهای زائد زیر بغل ، بیکینی و یا حتی تمام  اندام خود  انتخاب می کنید  دارای تجربه و البته معتبر باشد احتمال بروز هر گونه عوارض از بین می رود ، از جمله  سوختگی ، درد ، و یا سوزش در  کلینیک پوست خوب در تهران ( عرفان نیایش) تجربه نشده و تمام مراجعین از نتایج آن کاملا رضایت دارند .

با تشکر مدیریت کلینیک زیبایی عرفان نیایش

پاسخ

سه × یک =

Call Now Button