info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

لیزر جوانسازی پوست

لیزر جوانسازی پوست

به طور حتم تمام افراد خواستار پوستی زیبا  و عاری از هر گونه علائم پیری هستند ، خوشبختانه امروزه روش های مختلفی برای زیبایی و جوانسازی پوست صورت وجود دارد . در ادامه این مقاله جوانسازی پوست  با لیزر ۴D را بررسی می کنیم .  لیزر کلاژن ساز و  جوان ساز ۴D  ، دستگاه داینامیس شرکت  فوتونا دارای  تاییدیه امریکا FDA  می باشد که با طول موج های  مختلف لیزر) ERyag و NDyag  دو نوع  لیزر (در کلینیک زیبایی عرفان  نیایش  طی چهار مرحله  جوانسازی پوست را انجام می دهد .

لیزر جوانسازی پوست

لیزر جوانسازی پوست

ویژگی های لیزر کلاژن ساز  و جوان ساز ۴D

در هر جلسه ی ۴۰ دقیقه ای  که از داخل  دهان شروع می شود  و روی صورت  و گردن  هم کار می کند با مکانیسم  تحریک کلاژن سازی  سبب جوانسازی، سفتی و لیفت پوست ، کاهش  عمق و طول خطوط خنده و اندوه و چروک های ریز  اطراف دهان ، دور چشم و پیشانی  و خطوط گردن می شود .

همچنین به کاهش  شلی ها و ریزش  پوست صورت  کمک کرده  و به علت وجود NDyag  با نفوذ  به عمق پوست  ملانین و یا همان رنگدانه ها  را در عمق  منحل کرده  و سبب روشن شدن  پوست و  کاهش لک های  پوستی می شود  ، همچنین  این لیزر باعث  کاهش موهای زائد  صورت نیز می گردد .  به علت خاصیت  چربی سوزی نسبی ، زاویه سازی  و تا حدی  آب شدن غبغب را به همراه  دارد  ، لیزر Eryag  نیز  با ایجاد کشیدگی  و سفتی  پوست  باعث پرتر به نظر  رسیدن  صورت و  تا حدودی لیفت و البته  برجستگی  مختصر  گونه ها شده  و به علت  عملکرد  فرکشنال  شفافیت  و کاهش  ظاهر پوست  پرتقالی را به دنبال دارد .

برای دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک پوست بیمارستان عرفان نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

طول دوره درمان با لیزر ۴d

دوره ی درمان  بین ۴ تا ۶ جلسه  به فاصله ی ماهی یکبار  است  و دوران  نقاهت ، قرمزی ، پوسته ریزی ، زخم و  درد نداشته  و مراقبتی  به جز استفاده  معمول از ضد آفتاب  ندارد . در هر  دوره ی سنی می تواند  موثر و باعث افزایش کیفیت  پوست ، پیشگیری  و یابهبود  علائم پیری  پوست شود  و در مقایسه  با سایر  روش هایی که تا  به حال  در بحث جوانسازی  و کلاژن سازی  مرسوم بوده  اند ، جدیدترین ، موثر ترین  و بی خطر ترین  و ایمن ترین  مکانیسم ها شناخته  شده و  موفق  به کسب تاییدیه  آمریکا شده است .

در حال حاضر  لیزر جوانساز ۴D  با هزینه کمتر نسبت به سایر  مراکز  محدود  موجود ، در کلینیک تخصصی پوست ، مو و لیزر بیمارستان عرفان نیایش  انجام می شود .

 و در آخر نکته قابل توجه

لازم به ذکر است که باید انتخاب روش های جوانسازی پوست  را برعهده متخصص در این زمینه بگذارید ، گاهی این روش  برای یک فرد مناسب نیست و بهتر است از سایر روش های دیگر  استفاده شود .  در کلینیک زیبایی عرفان نیایش تمام  خدمات توسط افراد متخصص در این زمینه عرضه می گردد  و در مرحله اول با بیمار مشاوره انجام می شود   و بهترین روش درمان با توجه به شرایط بیمار انتخاب می شود . شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴    تماس بگیرید .

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کلینیک زیبایی عرفان نیایش درغرب تهران مراجعه کنید.

با تشکر مدیریت بیمارستان عرفان نیایش

 

پاسخ

8 + شش =

Call Now Button