info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از جراحی هایی می باشد که در بین بانوان طرفداران زیادی به خود جلب کرده است . اما انجام این جراحی چگونه صورت می گیرد ؟ مزایای لابیاپلاستی چیست ؟ عوارض این جراحی چیست ؟ با ادامه مطلب همراه باشید …

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

یکی از روش های جراحی زیبایی زنان که به رفع مشکلات مادرزادی ، رفع عدم قرینگی وازن و یا مشکلات بزرگ بودن لابیاها می پردازد اشاره می شود . ÷جراحی لابیاپلاستی با زایمان هیچ گونه مشکلی ندارد . همچنین انجام این جراحی باعث ایجاد مشکل در تخمدان ها و لوله رحم نمی شود .

آزمایشات قبل از لابیاپلاستی

برای اتجام جراحی لابیاپلاستی نیاز به آزمایش خاصی نمی باشد به طور کلی بانوان می توانند آزمایش CBC ( آزمایش شمارش سلول های خون ) برای بررسی تعداد هموگلوبین انجام می شود . این آزمایش برای بررسی کم خونی صورت می گیرد . افرادی که می خواهند جراحی زیبایی واژن انجام دهند باید دارای هموگلوبین بالای ۱۰ باشند .

کاندید مناسب لابیاپلاستی

همانطور که اشاره شد افرادی که هموگلوبین کمتر از ۱۰ دارند نمی توانند این جراحی لابیاپلاستی را انجام دهند .
بانوان جوان و یا میانسالی که دارای سلامت خوبی می باشند ولی از تظر ظاهری دارای مشکل می باشند و رضایت کامل ندارند کاندید مناسبی با جراحی لابیاپلاستی می باشد .

برای انجام این کار باید فرد حداقل ۱۸ سال داشته باشد . افرادی که به طور مادرزادی دارای مشکل می باشند باید بعد از سن بلوغ برای جراحی اقدام کنند .

رابطه جنسی پس از لابیاپلاستی

حداقل ۴ هفته الی ۶ هفته بعد از جراحی زیبایی واژن می توانید جراحی لابیاپلاستی انجام دهید . روند بهوبد زخم ممکن است ۳ تا ۶ هفته به طول بکشد ، این روند با توجه به روند بهبود زخم در هر افراد متفاوت می باشد .

مزایای جراحی لابیاپلاستی

در این عمل به دلیل استفاده از بی حسی موضعی نیاز به بستری شدن ندارد .
در اکثر موارد نیاز به بخیه نمی باشد .
درد در این روش جراحی بسیار کم است .
باعث افزایش میل جنسی می شود .
باعث افزایش اعتماد به نفس می گردد .
دوره نقاهت این جراحی بسیار کم می باشد .
این جراحی تنها برای افراد متاهل نبوده و دختران باکره نیز می توانند این جراحی را انجام دهند .
در برخی مواقع به علت بزرگ بودن لابیاها مشکلات زیادی برای افراد ایجاد می شود که با این جراحی می توان اقدام به رفع آنها نمود .

کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش یکی از بهترین مراکز برای انجام لاغری موضعی با لیپوماتیک می باشد . جهت دریافت مشاوره می توانید با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

با تشکر مدیریت بیمارستان عرفان نیایش

پاسخ

چهار × چهار =

Call Now Button