info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

فیلم کاشت مو

فیلم کاشت مو

کاشت مو برای اضافه کردن موهای بیشتری بر روی مناطقی از سر شما که ممکن است موها نازک شده باشند یا دچار طاسی شده باشد. این کار با گرفتن مو از قسمت های ضخیم پوست و یا سایر قسمت های بدن انجام می شود سپس به قسمت هایی که  دچار طاسی یا دارای موهای نازک هستند، پیوند زده می شوند.

در سراسر جهان، حدود ۶۰ درصد از مردان و ۵۰ درصد از زنان مبتلا به نوعی از برخی از انواع ریزش مو هستند. برای مقابله با این مسئله، مردم اغلب از محصولات بی شماری استفاده می کنند، از جمله استفاده از محلول موضعی مانند ماینوکسیدیل.

کاشت مو یکی دیگر از روش های ترمیم است. اولین کاشت مو در سال ۱۹۳۹ در ژاپن انجام شد. در دهه های بعد، پزشکان تکنیک روش  را توسعه دادند که در حال حاضر شامل کاشت دسته های بزرگ از موها می شود.

با گذشت زمان، جراحان از تکنیک های جدیدی استفاده می کنند که در آنها موها به صورت دانه ای در بخش های کوچکی از پوست پیوند زده می شوند به طوری که کاشت مو کاملا طبیعی به نظر برسد.

کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارای کادر درمانی حاذق و به روزترین دستگاه ها در رابطه با لاغری و کاهش وزن و سایر ارائه سایر خدمات می باشد. برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

آیا کاشت مو موفقیت آمیز است؟

کاشت مو به طور معمول بیشتر از محصولات ترمیم مو موفقیت آمیز می باشد. اما عوامل متعددی وجود دارند که باید در نظر گرفته شوند:

در هر قسمتی از ۱۰ تا ۸۰ درصد از موهای کاشته شده به طور کامل در طی مدت سه تا چهار ماه رشد خواهند کرد.
همانند موی معمولی، موهای کاشته شده هم در طول زمان نازک می شوند.
افراد دارای فولیکول های خوابیده مو ممکن است کاشت مو در آنها تاثیر کمتری داشته باشد، اما یک مطالعه تحقیقاتی در سال ۲۰۱۶ نشان می دهد که درمان پلاسما می تواند تا ۷۵ درصد یا بیشتر نسبت به کاشت مو باعث رشد کامل موها می شود.

کاشت-مو

کاشت-مو

کاشت مو برای همه افراد کار نمی کند. آنها به طور عمده برای ترمیم موهایی که به طور طبیعی یا در اثر جراحت ریخته اند، مورد استفاده قرار می گیرد.

اکثر پیوندهای مو با استفاده از موهای موجود شما انجام می شود، بنابراین آنها برای درمان افرادی با مشخصات زیر موثر نیستند:

نازک شدن و طاسی به طور گسترده
ریزش مو به علت شیمی درمانی یا سایر داروها
ضایعات پوستی ضخیم ناشی از آسیب دیدگی

هزینه کاشت موی سر

هزینه‌ کاشت موی سر ممکن است به موارد زیر بستگی داشته باشد:

میزان فرآیند کاشت مو

در دسترس بودن جراحان در منطقه شما

تجربه و مهارت جراح

روش جراحی انتخابی

از آنجایی که کاشت مو شامل روش‌های آرایشی و بهداشتی است، بیمه درمانی برای این روش هزینه ای پرداخت نخواهد کرد.

داروهای ضروری نیز ممکن است به هزینه نهایی اضافه شوند.

مراحل کاشت مو

در یک فرآیند کاشت مو، موها از بخشی از بدن بدن شما برداشته می شود سپس در منطقه ای که مو ندارید پیوند زده می شود. این موها معمولاً از پشت سر شما گرفته می‌شود اما می‌تواند از قسمت‌های دیگر بدن شما نیز گرفته شوند.

پیش از شروع کاشت مو،  جراح شما ناحیه ای را که قرار است از آنجا مو برداشته شود ضدعفونی کرده و با استفاده از بیحسی موضعی، بی حس می کند. شما همچنین می‌توانید درخواست بیهوشی ملایم برای این روش بدهید.

پس از آن, جراح شما یکی از دو روش کاشت مو را برای شما انجام خواهد داد:  FIT یا FUT.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم مراحل کاشت مو و هزینه کاشت موی سر را بررسی نماییم. در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر دارید می توانید با شماره های مندرج در سایت کلینیک پوست خوب در تهران تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

دو + سه =

Call Now Button