info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

روش های دستیابی به اندام ایده آل

روش های دستیابی به اندام ایده آل

لاغری، كاهش سايز و وزن مبحثي است كه براي بسياري از ما ،جالب و مورد نياز است ،اكثر ما به دنبال رژيمهاي نامناسب غذايي ،كار و شغل كم تحرك و عدم وجود برنامه ي مستمر ورزشي و همچنين استرس و خواب ناكافي و……درجاتي از افزايش وزن و تجمع نامناسب چربي را در قسمتهاي مختلفي از بدن از جمله غبغب ،شكم،پهلو ،بازوها و رانها داریم و چه بسا كه راه هاي مختلفي را براي حذف آنها امتحان كرده باشيم اما مسلما وقتي ميتوانيم به نتيجه ي مطلوب برسيم كه از طريق مطمئن و طي دوره ي مناسب و البته تحت نظارت پزشك و رژيمهاي متعادل و مناسب و كارشناسي شده و صد البته فعاليت بدني مناسب و مستمر اقدام كرده باشيم تا علاوه بر رسيدن به وزن و سايز مطلوب از جاده ي سلامتي منحرف نشده و آسيبي به بدن خود وارد نكنيم.

بسياری فقط به دنبال كاهش وزن از طريق استفاده از دستگاه و دارو و ….هستيم اما بايد بدانيم كه اولين قدم در رسيدن به اندام ايده ال ،اصلاح شيوه ي زندگي و تغذيه و ورزش كردن مناسب است و تمامي اقدامات جانبي در صورتي كه با اين اصول همراه شوند ميتوانند بسيار اثرگذارتر باشند. امروزه تبليغات زيادي براي كاهش وزن مي شود و انتخاب و اعتماد به اين روشهاي پيشنهادي كار بسيار دشواري است و بهتر است كه در مراكز معتبر و تحت نظارت پزشك انجام شوند و حتما به اين نكته دقت شود كه اين روشها به تنهايي جايگزين رژيم مناسب و تمرينات ورزشي نخواهند بود،در اينجا به چند مورد از روش های دستیابی به اندام ايده آل اشاره مي شود و البته تمام اينها نياز به طي دوره و تكرار در فواصل معين دارند و هميشه تركيبي از روشها بسيار موثر تر مي باشند .

دستیابی-به-اندام-ایده-آل

دستیابی-به-اندام-ایده-آل

کربوکسی تراپی

كربوكسي تراپی از روشهاي ساده و بي خطر ولي بسيار موثر در كاهش سايز مي باشد و بدون درد و دوره ي نقاهت است و شامل تزريق گاز دي اكسيد كربن با سوزنهاي بسيار ظريف توسط پزشك به بافت چربي است كه با افزايش خونرساني و اكسيژن رساني باعث افزايش سوخت و ساز سلولي و تجزيه ي چربيها شده و هفته اي يكبار حداقل براي هشت جلسه و يا بيشتر استفاده مي شود.

کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارای کادر درمانی حاذق و به روزترین دستگاه ها در رابطه با لاغری و کاهش وزن و سایر ارائه سایر خدمات می باشد. برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

مزوتراپی

همچنين استفاده از داروهاي مزوتراپي چربي سوز نيز همزمان با كربوكسي تراپي باعث جذب بهتر و اثرات بيشتر مزو تراپي ميشود ،مزو تراپي محلولهاي اماده ي موثري هستند كه براي مصارف مختلف تركيبات متفاوتي دارند و تركيبهاي چربي سوزي ان توسط پزشك در بافت چربي تزريق شده و باعث تجزيه ي چربيها مي شوند ،محلول مصرفي در مزوتراپي بايد داراي مجوز و معتبر باشد و تركيبات آن توسط پزشك دقيقا شناخته شده و مناسب باشند. معمولا حد اقل شش جلسه به فاصله ي هفته اي يكبار انجام ميشود و چه بهتر كه در طول دوره ي درمان در بعضي مناطق مانند غبغب گاهي مزوتراپي مختص ليفت صورت با نخ هم انجام شود.

 دستگاه های لاغری

استفاده از دستگاه هاي لاغري هم امروزه بسيار پيشنهاد مي شوند و كارايي و موثر بودن آنها به مكانيسم اثر دستگاه و تكنسينهاي مربوطه و استمرار جلسات بستگي دارد و البته توجه به غير تهاجمي بودن مكانيسم اثر دستگاه و دارا بودن FDA از نكات ضروري است در اين زمينه ميتوان از دستگاه هايي همچون دايناميس فوتونا كه از ليزرهاي مختلف براي چربي سوزي و ليفت استفاده ميكند،دستگاه Verju با ليزر كم توان و دستگاه هايي چون Cooltech و ….نام برد كه هر كدام در صورتيكه فرد بدرستي انتخاب شود ميتوانند در كنار ساير روشها و در صورت تكميل دوره ي مورد نياز بسيار موثر باشند.

پاسخ

3 × یک =

Call Now Button