info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

درمان بی اختیاری ادرار

درمان بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار امروزه یکی از معضلات ناراحت کننده  برای بانوان است که خود می تواند سبب بروز بسیاری از مشکلات  از جمله کاهش اعتماد به نفس در فرد گردد . بروز بی اختیاری ادرار در فرد  بیشتر در سنین میانسالی رخ می دهد اما ممکن است فرد در سنین پایین تر هم دچار بی اختیاری ادرار شود. درمان بی اختیاری ادرار چیست ؟  این سوالی است که  بیشتر افراد در هنگام مراجعه به کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارند .  استفاده از لیزردر درمان بی اختیاری ادرار بسیار  موفق بوده است . اگر شماهم  با  روش درمان بی اختیاری ادرار با لیزر اطلاعی ندارید ، بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

درمان بی اختیاری ادرار

درمان بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار به چه معنی است ؟

در حالت طبیعی  کنترل و خروج ادرار  باید تحت اراده شخص صورت گیرد ، این بدان معنی است که مثانه مجهز به سلول های  هوشمند است که لحظه به لحظه  پر شدن ادرار را به مغز فرمان می دهد  و  با پر شدن کامل مثانه خروج ادرار باید توسط شخص صورت می گیرد .اما  زمانی که  بی اختیاری ادرار مطرح می شود  ، یخروج ادرار از کنترل شخص خارج شده و به اصلاح گفته می شود فرد دچار بی اختیاری ادرار می باشد که این اختلال  ممکن است در هر سنی دیده شود .

راه های ارتباطی کلینیک عرفان نیایش :

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام

انواع بی اختیاری ادرار

می توانیم  بی اختیاری ادرار را در ۴ گروه قرار دهیم .  که در اینجا متداول ترین آن را را بررسی می کنیم .

بی اختیاری اورژانسی

بی اختیاری اورژانسی به این معنی است که ،حملات ناگهانی برای خروج ادرار یک مرتبه و بدون هیچ پیش آگهی به فرد دست می دهد  و در نهایت سبب خروج غیر ارادی ادرار می گردد . علت بروز این نوع بی اختیاری بیشتر مربوط به مسائل عصبی است ،استرس  و اضطراب ، وجود بیماری ام اس و مواردی از این قبیل همگی می توانند  سبب بروز بی اختیاری ادراری اورژانسی شوند .

درمان بی اختیاری ادرار

خوشبختانه امروزه  راهکار های مختلفی برای درمان انواع بیماری ها وجود دارد .درمان بی اختیاری ادرار بسته به نوع آن می تواند در افراد مختلف باشد، اما  با ورود لیزر به حوزه پزشکی و درمانی، یکی از موفق ترین راهکار ها برای درمان بی اختیاری ادرار لیزر است. در کلینیک زیبایی عرفان نیایش بی اختیاری ادرار  با استفاده از لیزر اربیوم  درمان می شود . لیزر اربیوم دارای FBI است  و کاملا غیر تهاجمی می باشد  که هیچ گونه عوارضی برای فرد ندارد .

با کمک این روش درمان فرد می تواند برای همیشه از  عوارض بی اختیاری ادرار رهایی یابد .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر  به کلینیک زیبایی عرفان نیایش مراجعه کنید .

 

 با تشکر مدیریت کلینیک زیبایی عرفان نیایش

 

 

پاسخ

19 − چهارده =

Call Now Button