info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

جوانسازی با لیزر ۴D

جوانسازی با لیزر ۴D

یکی از جدیدترین روش های جوانسازی ، جوانسازی با لیزر ۴D می باشد . تنها دستگاه جوانسازی می باشد که دارای تاییده FDA  سازمان غذا و دارو آمریکا را است .

جوانسازی با لیزر 4D

جوانسازی با لیزر ۴D

جوانسازی با لیزر ۴D

این دستگاه لیزر برای بهبود بخشیدن به کیفیت پوست استفاده می شود . این کار از طریق کلاژن سازی امکان پذیر می باشد .

تعداد دفعات تکرار لیزر ۴D

این روش دارای دوره درمان می باشد و با فاصله بین ۳۰ الی ۳۵ روز یک بار باید تکرار شود . این روش نیاز به حداقل ۴ و حداکثر ۶ جلسه دارد . پروتکل درمانی برای هر فرد متفاوت  است .

هر جلسه حدود ۴۰ دقیقه نیاز به زمان دارد . این کار همزمان بر روی پوست صورت و گردن انجام می شود .

مراحل انجام جوانسازی با لیزر ۴D

در لیزر کلاژن ساز ۴D از لیزر های مختلف با تنظیمات مختلف استفاده می شود .

در مرحله اول  از داخل دهان لیزر Er.yag تابانده می شود . خطوط خنده ، اندوه ، فک بالا و پایین و لپ ها از داخل دهان لیزر تابانده می شود .

در مرحله دوم لیزر Ed.yag با تنظمیات خاص به تعداد دفعات مشخص به صورت شات به صورت تابانده می شود . لیزر Ed.Yag علاوه بر کلاژن سازی خواصی مانند تاثیر بر رنگدانه های پوستی که منجر به از بین بردن آن ها می شود ، همچنین برای لیزر موهای زائد کاربرد دارد ،

در مرحله سوم لیزر Ed.Yag با تنظیمات جدید  به روی صورت و گردن تابانده می شود . این مرحله اصلی ترین بخش به شمار می آید . حدودا ۲۰ دقیقه زمان لازم می باشد . دمای پوست به ۴۰ درجه میرسد و حدودا سه دقیقه در این دما می ماند . این دما در طی سه دقیقه باعث کلاژن سازی می شود .

از خواص این لیزر Ed.Yag   چربی سوزی می باشد . بنابراین می توانیم بخش چربی سوزی غبغب را در این مرحله مشاهده نماییم .

مرحله چهارم لیزر Er.Yag که به لیزر لیفت دهنده شهرت دارد به پوست صورت به صورت فرکشنال تابانده می شود . در این مرحله کشیدگی ، براقی و لطافت در سطح پوست ایجاد شود .

افرادی که دارای روزنه باز می باشند تا حدی این روزنه ها بهبود می بخشد . منظور از لیفت صورت در این روش به اندازه جراحی نمی باشد ولی تا حدودی باعث کشیدگی پوست ، پر شدگی گونه ها ، و سفت شدن پوست می شود .

مزایای مهم لیزر ۴D

  • از مزایای مهم این روش می توان به کاهش عمق و طول خنده خنده می شود .
  • این لیزر دوره نقاهت ندارد .
  • بدون درد و خونریزی می باشد .
  • سفت شدن پوست صورت و گردن
  • لیفت صورت و گردن
  • بدون جراحی ( غیرتهاجمی )
  • تعداد جلسات کم
  • رفع موهای زائد

عوارض جوانسازی با لیزر ۴D

تا کنون برای این لیزر هیچگونه آسیب و عوارضی مشاهده نشده تنها ممکن است در مرحله چهارم مقداری سوزش احساس شود که بعد از یک ربع به کمک کرم زینک برطرف می گردد . و برای برخی افراد چند روز بعد از استفاده از جوانسازی با لیزر ۴D خشکی در سطح پوست احساس می شود که می توان با کرم های آبرسان آن را برطرف نمود .

راه های ارتباطی کلینیک عرفان نیایش :

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام

با تشکر مدیریت کلینیک پوست عرفان نیایش

پاسخ

یک × دو =

Call Now Button