info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی را بی شک می توان یکی از پرطرفدارترین انواع جراحی زیبایی زنان دانست که با اهداف بهبود زیبایی ظاهری واژن انجام می شود و به طبع آن بهبود در روابط زناشویی نیز حاصل می شود. اما ممکن است بسیاری از افراد درباره آن سوالات مختلفی برایشان پیش آید به همین دلیل قصد داریم در این مقاله درباره جراحی لابیاپلاستی و مزایای آن مطالبی را ارائه نماییم پس در ادامه با ما همراه باشید.

هدف از انجام لابیاپلاستی چیست؟

لابیا در بانوان مانند سایر اندام دارای اشکال و اندازه های متفاوتی می باشند. گاهی ممکن است اندازه لابیا در برخی خانم ها بزرگ باشد و مشکلاتی مانند ساییدگی برای آنها ایجاد کند. در این حالت هنگام پوشیدن لباس های تنگ یا انجام فعالیت هایی مانند دوچرخه سواری یا پیاده روی ناراحتی ایجاد می شود. علاوه بر آن بزرگ بودن لابیا می تواند موجب کاهش لذت جنسی و دلسردی نیز میان زوجین شود بنابراین در چنین شرایطی انجام جراحی لابیاپلاستی بسیار مفید می باشد.

جراحی-لابیاپلاستی

جراحی-لابیاپلاستی

بهترین کاندیدا برای جراحی لابیاپلاستی چه کسانی هستند؟

اگر اندازی لابیای داخلی یا مینور واژن بزرگ باشد و از میان لابیای خارجی بیرون آمده باشد شما کاندیدای خوبی برای انجام لابیاپلاستی هستید.

مزایای جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی در صورتی که توسط متخصص حاذق و باتجربه انجام گیرد می تواند مزایای بسیاری را برای بیمار به ارمغان آورد. در صورتی که اندازه و ظاهر لابیا متناسب شود مشکلاتی از قبیل ساییدگی برای فرد ایجاد نخواهد شد و رابطه جنسی و احساس ارگاسم نیز بهبود خواهد یافت.

آیا پس از جراحی لابیاپلاستی بیمار درد خواهد داشت؟

اگر لابیاپلاستی با استفاده از تکنیک صحیح انجام گیرد و بیمار پس از آن داروهای ضد درد را به موقع مصرف کرده و به مراقبت های بعد از لابیاپلاستی توجه نماید، میزان درد آن قابل تحمل خواهد بود.

کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارای کادر درمانی حاذق و به روزترین دستگاه ها در رابطه با لاغری و کاهش وزن و سایر ارائه سایر خدمات می باشد. برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

رعایت دستورالعمل های بعد از لابیاپلاستی برای تسریع در بهبودی حائز اهمیت می باشد. برخی از این نکات عبارتند از:

  • توصیه می شود حداقل تا سه روز پس از لابیاپلاستی استراحت کنید.
  • از رانندگی تا چند روز پس از آن خودداری کنید.
  • از بلند کردن اجسام سنگین اجتناب کنید.
  • استفاده از کمپرس یخ برای کاهش دوران نقاحت و تورم بسیار مفید می باشد.
  • حداقل تا ۶ هفته از انجام ورزش های سنگین اجتناب کنید.
  • بهتر است برای جلوگیری از ابتلا به یبوست ورزش های سبک مانند پیاده روی آهسته انجام دهید.
  • معمولا تا ۶ هفته توصیه می شود رابطه جنسی نداشته باشید.
  • اگر دچار خونریزی یا درد بسیاری شدید فورا به پزشک مراجعه نمایید.

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

برای بسیاری از افراد هزینه عمل لابیاپلاستی هم مورد توجه می باشد. اما بهتر است مهارت متخصص برای شما از اهمیت بالاتری برخوردار باشد. میزان هزینه عمدتا براساس فاکتورهایی مانند نوع تکنیک و میزان مهارت متخصص تعیین می گردد.

نتیجه گیری

در این مقاله درباره جراحی لابیاپلاستی، مزایای آن و.. برای شما عزیزان مطالب را توضیح دادیم. کلینیک زیبایی عرفان نیایش در ارائه خدمات متنوع از جمله جراحی های جوانسازی واژن دارای کادری متخصص می باشد. در صورت لزوم به دریافت راهنمایی های بیشتر می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

4 × دو =

Call Now Button