info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

تمام افراد به طورغریزی خواستار زیبایی هستند ، امروزه راهکار های مختلفی وجود دارد تا  بتوان زیبایی چهره خود را دو چندان کرد .  تزریق چربی به صورت  یکی از این روش ها است . اما شاید خیلی از افراد با این روش جواسازی صورت آشنا نباشد و سوالاتی از قبیل  دوره نقاهت بعد از تزریق چربی به صورت ،  هزینه تزریق چربی به صورت  و اینکه چه افرادی برای تزریق چربی به صورت مناسب هستند، داشته باشند .  اگر شما هم  پاسخ این سوالات را نمی دانید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

با افزایش سن پوست و چهره افراد ناخود آگاه چروک و افتاده می شود ،این امر می تواند سبب کاهش اعتماد به نفس در فرد گردد . تزریق چربی به صورت به این افراد کمک می کند تا شادابی و جوانی پوست خود را  بازگردانند .  در حقیقت مقداری از روند پیری و چروک شدن آن  به دلیل از بین رفتن چربی پوست صورت است .

از دست رفتن چربی در ناحیه صورت را می توان با یک روش نسبتا ساده ، جبران کرد . دلیل اینکه می توان آن را یک روش نسبتا ساده نامید این است که ، در صورتی که  تزریق چربی توسط افراد غیر متخصص  انجام شود می تواند عواقب بسیار خطرناکی را با خود داشته باشند .

روند انجام تزریق چربی به صورت

می توان با کمک  چربی نواحی از بدن، تزریق چربی را انجام داد. بهتر است چربی که به دست می آید  از نواحی از بدن همچون  پلو ها ،شکم  و کنار ران ها  باشد. در طی معاینه ای که توسط متخصص  قبل از تزریق انجام می شود، ناحیه مورد نظر برای  برداشت چربی انتخاب می گردد و سپس با تزریق مایعی که به منظور جلوگیری از درد و خونریزی تزریق می شود ، می توان عمل برداشت چربی را انجام دهیم . لازم است، بعد از تزریق محلول زمانی در حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه تامل کنید تا اثر خود را بگذارد و  سپس خارج کردن چربی انجام  شود .

برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

مزایای تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت  مزایای بسیاری برای فرد دارد ، از جمله :

برطرف کردن اسکار صورت

برطرف کردن هر گونه عیوب صورت

و جوانسازی پوست صورت، همگی با استقاده از تزریق چربی به صورت امکان پذیر است . با استفاده از چربی بدن خود فرد  می توان فرم دلخواه صورت را  ایجاد کنیم .

هزینه تزریق چربی به صورت

در مرحله اول باید گفت  که بهتر است ملاک خود را در انتخاب کلینیک زیبایی هزینه قرار ندهید و تنها به تخصص و تجربه  مرکز  توجه کنید . هزینه تزریق چربی در حدود  تعرفه ای که  بیان شده  است دریافت می شود و این هزینه بسته به مقدار چربی  ،مناطقی که تزریق  انجام می شود ،  مکان و همچنین تجربه پزشکی که عمل تزریق چربی به صورت را انجام می دهد متغیر است . مرحله اول تزریق چربی به نسبت نیاز به هزینه بیشتری دارد ،زیرا  زمان بیشتری برای گرفتن چربی و تزریق آن  نیاز است و به مراتب در مراحل ترمیم این هزینه کاهش می یابد ، کلینیک عرفان نیایش تمام خدمات جوانسازی صورت را با بهترین و بالاترین کیفیت ارائه می دهند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به  کلینیک زیبایی عرفان نیایش مراجعه کنید  از هزینه های این مرکز اطلاع کسب کنید .

با تشکر مدیریت بیمارستان عرفان نیایش

2 thoughts on “تزریق چربی به صورت

 1. لیلا - دی ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۴ ق.ظ

  من شنیدم بعد از یک مدت تزریق چربی جذب میشه آیا این حقیقت دارد ؟ برای جوان تر کردن صورت کدام راه بالترین ماندگاری را داره؟

  پاسخ
  • erfanclinic - دی ۲۴, ۱۳۹۷ در ۱۲:۰۲ ب.ظ

   انتخاب روش جوانسازی صورت بسته به شرایط افراد مختلف است . خیر تزریق چربی بعد از یک دوره نیاز به ترمیم دارد تا نتایج ماندگاری بیشتری داشته باشند

   پاسخ

پاسخ

یک × چهار =

Call Now Button