info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

تزریق چربی به دست

با افزایش سن، پوست جوانی و شادابی خود را از دست می دهد ،  علاوه بر صورت این امر خصوصا در نواحی همچون دست ها، گردن و… هم نمایان می شود . دست هایی که حالت چروکیده ای دارند می توانند در اعتماد به نفس فرد تاثیر بسیار زیادی داشته باشد . خوشبختانه امروزه روش های مختلفی وجود دارد تا بتوان شادابی و جوانی را به پوست بازگرداند .اگر شما هم خواهان جوانی و زیبایی هستید پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را مطالعه کنید .

در کلینیک زیبایی عرفان نیایش تمام خدمات زیبایی و جوانسازی پوست  به عموم عرضه می گردد ،  تزریق چربی به دست یکی از این  خدمات است که در این کلینیک زیبایی به صورت کاملا حرفه ای عرضه می گردد .  سوال هایی از قبیل  ماندگاری تزریق چربی به دست ، میزان هزینه تزریق چربی به دست ؟ همگی  سوالاتی  است که، ذهن افراد  متقاضی برای تزریق چربی به دست را به خود درگیر می کند .  در این مقاله به تمام این سوالات پاسخ داده می شود .

تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست

روند تزریق چربی به دست

برای زیبایی و جوانسازی  پوست دست روش های مختلفی وجود دارد، از جمله تزریق ژل ، پرکننده های فیلر  و  تزریق چربی، که تزریق چربی از میان آن ها ماندگاری و فواید بالایی دارد . با تزریق چربی به پشت دست می توانید جوانی و شادابی را به دست های خود بازگردانید .

در مرحله اول  برای جوانسازی دست لازم است چربی از ناحیه از بدن برداشته شود،  بهتر است ناحیه ای که برای برداشت چربی انتخاب می گردد توسط متخصص در این زمنیه صورت گیرد، معمول ترین مناطق برای برداشت چربی  نواحی همچون شکم  و ران هستند .

بعد از اینکه چربی از این نواحی برداشته شد ، باید چربی  توسط متخصص  زیبایی  تصفیه و آماده شود .

در آخرین مرحله  تزریق چربی به دست،انجام می شود . در کلینیک زیبایی عرفان تمام این مراحل با بالاترین دقت و توسط افراد متخصص و مجرب در این زمینه صورت می گیرد .

برای دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک پوست بیمارستان عرفان نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

هزینه مورد نیاز برای تزریق چربی به دست

میزان هزینه  برای تزریق چربی به پشت دست  براساس معیار های همچون  تجهیزات مورد نیاز برای خارج کردن و  تزریق چربی ،  دستمزد دریافتی متخصص و موارد دیگر تعیین می شود .

به طور حتم  برای استفاده از خدمات زیبایی تمام افراد  به دنبال بهترین کلینیک زیبایی هستند ،توصیه می گردد در انتخاب خود  برای کلینیکی ، که برای تزریق چربی انتخاب می کنید ، دقت داشته باشید. متاسفانه  برخی از کلینیک های غیر معتبر با تبلیغ های دروغ و قیمت های پایین  خدماتی  با کیفیت پایین را  به عموم عرضه می کنند، که این امر می تواند خطرات جبران ناپذیری را از خود به جای بگذارد . در کلینیک زیبایی عرفان نیایش  تمام خدمات زیر نظر افراد متخصص و  با بالاترین کیفیت عرضه می گردد . شما می توانید برای دریافت هزینه دقیق  تزریق چربی با شماره      ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس بگیرید .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کلینیک زیبایی عرفان نیایش درغرب تهران مراجعه کنید.

با تشکر مدیریت بیمارستان عرفان نیایش

پاسخ

بیست + هفت =

Call Now Button