info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی

آیا اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر امکان پذیر است؟

ماندگاری تزریق فیلر بینی چقدر است؟

در این مقاله قصد داریم درباره تزریق فیلر بینی و ماندگاری آن برای شما عزیزان مطالبی را ارائه نماییم پس در ادامه با ما همراه باشید.

اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر

شکل دادن به بعضی از مشکلات ظاهری بینی با تزریق فیلر امکان پذیر است هر چند این کار ماندگاری لازم را نداشته و اصلاح این مشکلات باید با جراحی زیبایی بینی انجام شود ولی در صورتیکه بیمار به هر دلیلی تمایل به جراحی ندارد می توان بعضی از این مشکلات را اصلاح کرد.

تزریق-فیلر-بینی

تزریق-فیلر-بینی

آناتومی بینی

بینی از پوست، غضروف، استخوان و لیگامان های نگهدارنده تشکیل شده است. پوست بینی در دو سوم فوقانی نازک و متحرک و در یک سوم تحتانی بینی ضخیم و چسبیده است.

ارزیابی بیمار

انتخاب بیمار در این مورد اهمیت بسزایی دارد. انتظارات بیمار و موقتی بودن نتایج و احتمال عوارض باید در نظر گرفته شود.

کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارای کادر درمانی حاذق و به روزترین دستگاه ها در ارائه خدمات می باشد. برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

بهترین کاندیدا برای تزریق فیلر بینی چه کسانی هستند؟

  • افرادی که می خواهند قوز روی بینی آنها در حد کم تا متوسط از بین برود.
  • افرادی که دوست دارند نوک بینی آنها بالاتر برود.
  • کسانی که قبلا تجربه عمل بینی داشته اند ولی از ظاهر آن راضی نیستند و می خواهند بدون جراح برخی ایرادات مانند ناصاف بودن بینی را برطرف کنند.
  • افرادی که در پل بینی تورفتگی دارند و با تزریق فیلر بینی می توانند این مشکل را اصلاح کنند.

موارد منع مصرف

بیمارانی که چندین بار تحت جراحی قرار گرفته اند و یا سابقه تروم به بینی را دارند.

هدف از تزریق فیلر بینی

هدف اصلی از تزریق فیلر بینی، اصلاح بعضی از اشکالات ناحیه دور سوم بینی و نوک آن است. همچنین بهترین فیلرها برای آن، فیلرهایی با پایه هیالورونیک اسید هستند که قابلیت ارتجاع و انعطاف پذیری دارند. حجم فیلر به کار رفته معمولا کم و بین ۰٫۳ تا ۰٫۵ سی سی می باشد.

آیا برای تزریق فیلر بینی بی حسی لازم است؟

با استفاده از پمادهای سطحی مانند BLT می توان نواحی تحت درمان را بی حس نمود.

نحوه تزریق فیلر بینی

تزریق فیلر بینی باید در ناحیه زیر درم انجام شود. احتمال ایسکمی و نکروز به دنبال تزریق مقادیر زیاد فیلر و یا تزریق در داخل عروق وجود دارد و این موضوع حتما باید با بیمار در میان گذاشته شود.

بیمار باید در وضعیت نیمه نشسته قرار گیرد. پزشک در همان سمت اختلال قرار گرفته و سوزن با زاویه ۱۵ درجه نسبت به پوست وارد می شود و حجم مورد نیاز تا اصلاح اختلال تزریق می شود.

ماندگاری فیلر بینی

دوام اثر تزریق فیلر در ناحیه بینی ۴ تا ۶ ماه بوده و بیمار در صورتیکه از نتایج رضایت داشته باشد باید برای جراحی بینی به جراح پلاستیک مراجعه کند چون تکرار تزریق فیلر در ناحیه بینی عوارض زیادی داشته و توصیه نمی شود.

درمان ترکیبی برای بهتر کردن نتایج

تزریق بوتاکس در ناحیه عضله دپرسورسپتی سبب بالا رفتن بینی و کمک به بهبود نتایج می شود.

نتیجه گیری

در این مقاله به بررسی تزریق فیلر بینی برای اصلاح فرم بینی پرداختیم. این روش برای هر فردی توصیه نمی شود و حتما ابتدا پزشک باید ارزیابی های اولیه را انجام دهد و در صورت لزوم انجام شود. شما عزیزان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های مندرج در سایت کلینیک زیبایی عرفان نیایش تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات کلینیک پوست خوب در تهران :

کاشت ابرو

کاشت مو

لیزر موهای زائد

پاسخ

دو × 4 =

Call Now Button