info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

امروزه پیشرفت های قابل توجهی در حوزه پزشکی شده است . از آنجا  که تمایل به زیبایی  به صورت ذاتی در  افراد وجود دارد، به طور حتم برای استفاده از خدمات زیبایی به دنبال بهترین مراکز  درمانی هستند . ما در ادامه بهترین کلینیک زیبایی در غرب تهران  را معرفی می کنیم .  کلینیک زیبایی عرفان نیایش با  عرضه خدمات خود با بالاترین کیفیت  سعی بر این دارند تا افراد  بهترین نتیجه را از درمان داشته باشند .

معرفی کلینیک زیبایی عرفان نیایش

کلینیک زیبایی عرفان نیایش ، با استفاده از مدرن ترین و پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا  و البته دانش و تجربه بالا در زمینه تمام خدمات ارائه شده ، رضایت مندی بیمار را سر لوحه اصلی خود  قرار می دهند .

بهترین کلینیک زیبایی درغرب تهران

بهترین کلینیک زیبایی درغرب تهران

خدمات  کلینیک زیبایی عرفان نیایش

استفاده از تجهیزات مدرن و  البته کار آمد  نقش اصلی در برتری یک کلینیک زیبایی دارد ، در کلینیک زیبایی عرفان نیایش  با کمک  دستگاه کندلای  امریکایی ۲۰۱۷ و  همچنین ترکیب دو لیزر  الکساندرایت و Nd yag  لیزر موهای زائد  انجام می شود این دستگاه ها این امکان را فراهم می کنند  که انواع موهای کرکی و ضخیم را بتوان در کوتاه ترین زمان  ممکن با کمترین درد  انجام داد .

این  کلینیک با کمک لیزر، هر گونه خال و ضایعه پوستی موجود بر پوست را از بین می برد .

کاشت مو ، کاشت ابرو ، ریش لیزر موهای زائد در این  کلینیک  توسط افراد مجرب انجام می شود .

امکان پیکر تراشی  به روش های لیپولیز ، لیپوساکشن و لیپوماتیک  زیر نظر جراح  مربوطه و متخصص بیهوشی   انجام می شود .

عرضه هر گونه خدمات برای جوانسازی پوست از جمله ،  تزریق چربی ، تزریق ژل، فیلر و… در این مرکز انجام می شود .

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد به منظور کاهش موهای ناخواسته مورد استفاده قرار می گیرد. ناحیه های درمانی معمول شامل پاها، زیر بغل، پشت لب، زیر چانه و قسمت بیکینی می باشد. با این حال این روش درمانی در هر ناحیه ای از بدن به غیر از دور چشم ها و پلک ها، قابل انجام می باشد.

رنگ مو و نوع پوست بر نرخ موفقیت این روش تاثیر می گذارند. نکته ی اصلی این است که در این روش رنگدانه های مو و نه رنگدانه های پوست، باید نور را جذب کنند. لیزر تنها باید به تخریب موها پرداخته و از تخریب پوست جلوگیری کند. بنابراین یک تضاد بین رنگ مو و رنگ پوست ( موی تیره و رنگ پوست سفید) می تواند به نتیجه ی بهتر بینجامد.

در برخی از دستگاه های لیزر قدیمی دیده شده که احتمال آسیب پوستی زمانی که اختلاف رنگ پوست و مو کم است، بیشتر است. ولی با پیشرفت تکنولوژی در این زمینه، انجام لیزر برای افرادی که پوست تیره دارند نیز امکان پذیر است. لیزر موهای زائد برای موهای به رنگ روشن تر مانند خاکستری، قرمز، بلوند و سفید، کارامدی کمتری دارد. با این حال متخصصان بر روی این وجه از درمان توسط لیزر ، به مطالعات و سعی و خطا می پردازند.

راه های ارتباطی کلینیک عرفان نیایش :

تلفن تماس : ۴۹۷۹۶۲۶۴

پیج اینستاگرام

در حقیقت می توان، کلینیک زیبایی عرفان نیایش را به عنوان یکی از بهترین کلینیک های زیبایی در تهران معرفی کرد ، زیرا  با جذب  مجرب ترین متخصصین  در رشته های مختلف ،خدمات درمانی و زیبایی خود  را با  بالاترین سطح کیفی و مطابق با استاندارد های  جهانی ارائه می دهند .

توجه به رضایت و آرامش بیمار برای این مرکز در  اولویت قرار دارد ، در نتیجه  این  کلینیک تمام تلاش خود را  برای فراهم کردن  تمام تجهیزات مورد نیاز بیمار و ایجاد  یک محیط  آرام و زیبا می کند .

شما می توانید  برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با شماره ی ۴۹۷۹۶۲۶۴  تماس بگیرید .

توجه به مرکزی که برای درمان انتخاب می کنید امری مهم است ، پس بهتر است بدان توجه داشته باشید ، متاسفانه امروزه مراکز نامعتبری احداث شده اند  که خدمات خود را با قیمتی  ارزان تر  و البته بی کیفت  ارائه می دهند  همین امر سبب  بروز بسیاری بیماری ها در فرد شده است .  توصیه می گردد ملاک انتخاب  خود را هزینه قرارندهید و  قبل از  انجام هر گونه جراحی و  خدمات درمانی از اعتبار کلینیک مطئمن شوید .

با تشکر مدیریت کلینیک زیبایی عرفان نیایش

پاسخ

13 + یک =

Call Now Button