info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چیست؟  آیا بلفاروپلاستی بدون جراحی امکان پذیر است ؟ بلفاروپلاستی با لیزر چگونه انجام می شود ؟ هزینه لازم برای انجام بلفاروپلاستی چقدر است ؟ آیا بلفاروپلاستی عوارضی هم دارد ؟  به طور حتم افرای هستند که با واژه بلفاروپلاستی آشنا نباشند، بلفاروپلاستی همان جراحی زیبایی پلک است  که امروزه خواهان بسیاری دارد .  آگاهی  قبل از اقدام به بلفاروپلاستی و یا هر نوع عمل جراحی  ضروری است، چرا که در  میزان رضایت فرد بعد از  بفاروپپلاستی  تاثیر گذار است . اگر شما هم نیاز به بلفاروپلاستی دارید و  اطلاعات کافی در این زمینه ندارید  توصیه می شود ادامه مطلب را مطالعه کنید .

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی چیست ؟

چشم ها دریچه هایی هستند به جهان هستی که چنانچه سن اطراف چشم  افزایش یابد ، سن شخص هم برای بیننده بالا نمود پیدا می کند . یکی از راه های جوانسازی صورت ، عمل جراحی پلک تحتانی  و یا بلفاروپلاستی پلک پایین است .

در عمل بلفاروپلاستی پوست ، چریی و حتی  قسمتی از غضله اضافی  و شل شده پلک بالا و پائین برداشته می شود که نتیجه  آن  ظاهری شاداب تر ، جوانتر و محکم تر در صورت می باشد . اگر چین و چروک  پلک بالا زیاد باشد پوست اضافه بر روی مژه ها می افتد و میدان دید محیطی فرد را محدود می کند . عمل زیبایی پلک  در چنین افرادی ،علاوه  بر اصلاح وضعیت پلک،  محدودیت دید را برطرف می کند .

برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .

در حالت کلی می توان بلفاروپلاستی به دو دسته کلی تقسیم کنیم ، یکی از این روش ها از طریق داخل چشم و روش دیگر جراحی از نواحی خارجی چشم است، که در  طی روش داخل چشم، متخصص به فضای زیر چشم راه پیدا می کند  و بدون اینکه برشی  درظاهر و صورت برای شخص ایجاد شود عمل جوانسازی پلک برای شخص انجام می شود .این روش برای افرادی کاربر دارد که  اطراف چشم پوست اضافه وجود ندارد ، چنانچه پوست اضافه دراطراف چشم وجود داشته باشد در مرحله اول  باید برطرف گردد .

در پلک تحتانی در صورتی که پوست اضافی وجود نداشته باشد و  تنها لازم باشد  پف زیر چشم  را که عمدتا  ناشی  از چربی  اضافی است  را اصلاح کرد، این کار در کلینیک زیبایی عرفان نیایش با برش  داخل ملتحمه ی چشم  زیر نظر پشکان و متخصصین در زمینه انجام می شود .

بعد از بلفاروپلاستی

نکته قابل توجهی که وجود دارد این است که بعد از عمل بلفاروپلاستی ، هیچ پانسمانی روی چشم ها وجود نخواهد داشت و چشم ها باز و قادر  به دیدن هستند  و پس از ۲۴-۴۸ ساعت استحمام کردن  برای فرد امکان پذیر است .  لازم به ذکر است که توجه داشته باشید که کلینیکی که برای جراحی زیبایی پلک انتخاب می کنید  حتما در این زمینه از تخصص و تجربه بالایی برخوردار باشد . کلینیک زیبایی عرفان نیایش با توجه به تخصص و سابقه درخشانی که در زمینه انواع خدمات جوانسازی و زیبایی پوست صورت دارند، می توانند بهترین خدمات را به متقاضیان عرضه کنند .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به کلینیک زیبایی عرفان نیایش مراجعه کنید.

با تشکر مدیریت بیمارستان عرفان نیایش

پاسخ

هفت + 15 =

Call Now Button