info@erfanclinic.com   ۵-۶-٤٩٧٩٦٢٦٤ (021)

اصلاح بعد از کاشت ابرو

اصلاح بعد از کاشت ابرو

چگونه ابرو را پس از کاشت اصلاح کنیم؟

اگر به طور طبیعی ابروهای باریکی دارید یا در اثر وکس یا برداشتن غیر اصولی ابروهای شما باریک شده اند، می توانید با کاشت ابرو این آسیب دیدگی ها را برطرف کنید.

همانطور که کاشت مو می تواند موها را به سر شما بازگرداند، کاشت ابرو نیز می تواند موها را به ابروهای شما بازگرداند. بسته به میزان آسیب دیدگی، می توانید کاشت را را روی یک یا هر دو ابرو انجام دهید. این عمل جراحی تنها برای افرادی که می خواهند ابروهای ضخیم تری داشته باشند مفید نیست. همچنین می تواند به افرادی که به دلیل جای زخم یا آسیب دیدگی، تمام یا بخشی از ابروهای خود را از دست داده اند هم کمک کند.

کاشت ابرواگر ابرویتان را کاشته اید، لازم است بدانید که ممکن است مجبور شوید شیوه مراقبت و نوع آرایش ابروهای خود را تغییر دهید. موهای پیوند شده به ناحیه ابرو مانند موهای ابروهای طبیعی نیستند و مانند موهای روی پوست سر شما رفتار خواهند کرد، این بدان معناست که شما ممکن است تلاش بیشتری برای نگه داشتن سطح ابرو به طور مرتب نیاز داشته باشید.

انتظار برای رشد مجدد

مانند کاشت مو، نتایج حاصل از کاشت ابرو فوراً قابل مشاهده نیست. در طول عمل جراحی، پزشک بسته به میزان حجم ظاهری شما و در عین حال پراکنده بودن ابروهای شما، ممکن است در هر نقطه از ۵۰ تا ۶۰۰ بار پیوند بزند. به طور میانگین بین ۵۰ تا ۳۵۰ بار پیوند زده می شود. لایه ای از پوسته پوسته شدن معمولاً بعد از انجام عمل روی موهای کاشته شده تشکیل می شود، اما باید بعد از چند روز از بین برود، همانطور که هر علامت قرمزی یا تورم دیگری نیز باید از بین برود.

به طور معمول، چند هفته بعد از جراحی، موهای پیوندی از بین می روند و بعد از گذشت چند ماه دوباره شروع به رشد مجدد می کنند. در نهایت ممکن است چندین ماه یا حتی یک سال طول بکشد تا بتوانید نتایج مورد نظرتان را مشاهده کنید.

کلینیک زیبایی عرفان نیایش دارای کادر درمانی حاذق و به روزترین دستگاه ها و متخصصین ماهر در رابطه با تناسب اندام، جوانسازی پوست، فیشال صورت و سایر سایر خدمات می باشد. برای دریافت مشاوره از کلینیک پوست بیمارستان عرفان و نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید یا به پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

موهای ابرو را آراسته نگه دارید

موهای پوست سر و موهای ابرو معمولاً بسیار متفاوت از یکدیگر هستند. در هنگام کاشت ابرو با استفاده از موهای قسمت پشتی پوست سر، باید موهای کاشته شده طوری پیوند زده شوند تا قدری مانند موهای ابرو رفتار کنند. بخشی از این کار را جراح میتواند انجام دهد، که باید موهای پیوند شده را طوری قرار گیرند تا به شکلی رشد کنند که شبیه به نحوه رشد طبیعی ابروها باشد.

بخش دیگر نحوه رشد و حالت گرفتن ابروها بستگی به شما دارد. موهای کاشته شده مانند زمانی که هنوز در قسمت پشت سر وجود دارد رشد می کنند. در حالی که بیشتر موهای ابرو تا یک حد مشخصی رشد می کنند. مگر اینکه ابروهای بسیار بلند و شلوغی بخواهید، باید هرازگاهی عادت کنید که موهای کاشته شده ابرو شده را کوتاه کنید، تا مرتب شوند.

شما می توانید موهای ابروی خود را با یک موچین ابرو اصلاح کنید. همچنین اگر شما از کوتاه و مرتب کردن ابروهای خود خسته شده اید، ممکن است در نظر داشته باشید این کار را به یک آرایشگر حرفه ای بسپارید.

برداشتن ابرو با احتیاط

پس از کاشت ابرو سوالی که برای بسیاری از افراد پیش می آید این است که آیا می توانند ابروی کاشته شده را بردارند. پاسخ به این سوال به عوامل متعددی بستگی دارد اما اغلب جراح توصیه می کند تا مدتی پس از کاشت ابرو با مراقبت بسیار زیر ابروی خود را مرتب کنید اما در این مورد توصیه می شود به طور مفصل با جراح خود صحبت کنید.

شکل دادن و طراحی ابروها

پس از رشد موهای کاشته شده، می توانید آن را به سبک ابروهای طبیعی خود اصلاح کنید. این بدان معناست که می توانید از یک شانه ابرو استفاده کنید یا از یک مداد ابرو برای پر کردن بخش هایی از ابرو استفاده کنید. متخصصین کلینیک پوست و مو عرفان نیایش تجربه گسترده ای در زمینه ترمیم و کاشت ابرو دارند و دارای نمونه های موفق بسیاری در زمینه کاشت ابرو می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

دو + هشت =

Call Now Button